Ako pripomína PhoneArena, nová spoločnosť bývalého spoluzakladateľa OnePlus Carla Peia s názvom Nothing, dala práve všetkým vedieť, kedy oficiálne oznámi svoj prvý pokus o smartfón.

Event s názvom „Nothing: Return to Instinct“ začne 12. júla o 17:00 hodine nášho času.

Nothing neustále tvrdí, že telefón Nothing Phone (1) bude „iný ako všetko, čo sme doteraz videli“, alebo naznačuje, že nás prinúti „odnaučiť sa všetko, čo nás priemysel naučil“. Toto sú dosť odvážne tvrdenia na spoločnosť, ktorá nemá takmer žiadnu históriu.

Nothing phone (1) predstavenie dátum
Zdroj: Ben Geskin

Je síce pravda, že Nothing je pomerne ambiciózna firma, no netreba zabúdať, že jej prvý produkt, bezdrôtové slúchadlá Nothing Ear (1), sú vlastne vzdialenou kópiou AirPods Pro od spoločnosti Apple. Veľké a revolučné produkty teda tento výrobca síce môže priniesť, no s očakávaniami by sme boli radšej veľmi opatrní. Pôjde skôr o sklamanie v nekonvenčnom dizajne.

Čo sa týka samotného smartfónu od spoločnosti Nothing, o tom zatiaľ nemáme žiadne bližšie informácie. Očakávať však môžeme výkonný hardvér, kvalitný displej a kamery a taktiež primeranú cenu. Veď aj samotné slúchadlá Nothing Ear (1) stoja v podstate len 1/3 z oficiálnej ceny AirPods Pro. Tešíte sa na túto udalosť?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple prináša do iOS roky očakávanú inováciu. Urobil to úplne nečakane
Môže ťa zaujímať
- Reklama -