Spoločnosť Nothing, za ktorou stojí zakladateľ OnePlus Carl Pei oznámila, že jej bezdrôtové slúchadlá do uší Ear (1) teraz podporujú Siri, čím sa vyrovnávajú konkurenčným slúchadlám AirPods Pro od spoločnosti Apple. Téme sa do hĺbky venoval portál Macrumors.

Prečítajte si tiež  Čo môže byť lepšie ako kúpa AirPods 3? No predsa AirPods 2 za oveľa nižšiu cenu než pred mesiacom!

Slúchadlá Ear (1) za 99 EUR sú vybavené štupľami do uší, funkciou aktívneho potlačenia hluku, režimom transparentnosti a nabíjacím puzdrom s bezdrôtovým nabíjaním kompatibilným s Qi nabíjačkami a portom USB-C.

Nothing

Tieto slúchadlá stoja o 150 EUR menej ako slúchadlá Apple AirPods Pro, ale ponúkajú mnoho rovnakých funkcií vrátane prémiovo vyzerajúceho dizajnu, odolnosti voči vode s normou IPX4 a 24 hodín výdrže batérie s nabíjacím puzdrom. Po novom sa zákazníci môžu tešiť aj na podporu hlasového asistenta Siri.

V niektorých veciach sú dokonca lepšie ako AirPods

Nothing

Aby toho nebolo málo, niektoré veci ako Bluetooth 5.2, tri mikrofóny či dokonca hmotnosť, sú na papieri ešte lepšie v porovnaní s AirPods Pro.

Na strane druhej tu však chýbajú špecifické funkcie od Apple, medzi ktoré patrí bez debaty aj rýchle automatické párovanie v spolupráci s čipom H1.

Slúchadlá do uší Ear (1), ktoré sa začali predávať v júli 2021 s veľkým marketingovým humbukom, zaznamenali od uvedenia na trh pôsobivé predajné čísla. Zákazníci si behom chvíle zaobstarali až 400 000 kusov. To na novú značku nie je vôbec zlé.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Sú k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe, sú prvým produktom od spoločnosti Nothing a zakladateľ spoločnosti Nothing Pei už dávnejšie uviedol, že firma plánuje spustiť prepojený ekosystém nových zariadení, ktorý bude siahať ďaleko za rámec bezdrôtových slúchadiel. Pravdepodobne s ním chce teda konkurovať priamo Apple. Nechajme sa prekvapiť, či sa to mladej a ambicióznej značke podarí.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -