Ak si chcete kúpiť inteligentné hodinky a fitness tracker v jednom od renomovaného výrobcu Garmin, máme pre vás tip. Garmin Forerunner 165 sú veľmi slušne vybavené a teraz ich môžete kúpiť za výhodnú cenu. Je to zariadenie, ktoré sa oplatí kúpiť.

Garmin Forerunner 165 disponujú 1,2″ AMOLED displejom s kvalitnou grafikou aj vysokým rozlíšením a funkciou Always-on. Taktiež v nich nechýbajú klasické a veľmi užitočné funkcie, ako navigácia, hľadanie mobilu, predpoveď počasia, možnosť aktivácie rôznych režimov, obchod s aplikáciami, budík, stopky či kalendár. Zabudnúť navyše nemôžeme ani na senzorovú výbavu. Garmin Forerunner 165 disponujú krokomerom, sledovaním srdcovej frekvencie či meraním hladiny kyslíka v krvi. Je tu aj GPS.

Koľko však tento model hodiniek stojí? Výrobca si zaň pýta 279 €, čo je vzhľadom na výbavu adekvátna čiastka. Veľkou výhodou je, ale fakt, že po kliknutí na tento odkaz kúpite Garmin Forerunner 165 len za 259 €, vďaka čomu aspoň trochu ušetríte. Ide o hodinky, ktoré spadajú do cenovej kategórie Apple Watch SE 2, no svojimi technológiami ich hravo prekonávajú. Navyše boli predstavené nedávno, takže zľavy sú skôr zriedkavé.

Garmin Forerunner 165 majú aj ďalšie užitočné funkcie a technológie. Vedia napríklad detegovať začiatok aktivity, sledovať prejdenú vzdialenosť, trasu a aj rýchlosť, taktiež vám vypočítajú počet spálených kalórií, prezradia tepové zóny a XY ďalších parametrov, ktoré sa vám hodia poznať. V hodinkách Garmin Forerunner 165 sa dokonca nachádza aj virtuálny tréner.

Na záver ešte jeden dôležitý údaj. Výdrž batérie je parameter, podľa ktorého sa mnohí rozhodujú pre nákup tých, či oných inteligentných hodiniek. A Garmin Forerunner 165 sa určite nemajú za čo hanbiť. Výrobca tvrdí, že v režime hodiniek vydržia až 11 dní na jedno nabitie a v energeticky náročnom režime GPS až 19 hodín na jedno nabitie. Ak sa vám teda zariadenie zapáčilo, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 259 €. Z nášho pohľadu je to perfektný produkt na vstup do sveta hodiniek Garmin.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Muž ukradol 53 nových iPhonov počas prvého dňa v práci. Prípad sa odohral v Rusku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -