Blíži sa leto a s ním aj aktivity, na ktoré je vhodné vlastniť akčnú kameru. Presne takýmto zariadením GoPro HERO12 Black, ktoré patrí vo svojej kategórii medzi špičku. Toto zariadenie natočí kvalitné zábery, ponúka extrémnu odolnosť a tiež zaujímavé režimy. Po kliknutí na tento odkaz si ho môžete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Krásne na ňom ušetríte.

Kamera GoPro HERO12 Black disponuje 1/1,9″ snímačom CMOS a natáča video pri 5,3K v 60 FPS, 4K v 120 FPS alebo 2,7K v 240 FPS (spomalené zábery). Samozrejmosťou je špičková stabilizácia Hypersmooth 6.0, vďaka ktorej nebude obraz vôbec roztrasený. Kvalitu videa oceníte ako v tmavých, tak aj v svetlých scénach, nakoľko GoPro HERO12 Black podporuje HDR. Je to skrátka univerzálny produkt, ktorý sa dá pripevniť na helmu, auto alebo špeciálny hrudný pás. Je iba na vás, ako moc budete kreatívni.

Čo sa potom týka ceny, GoPro HERO12 Black patrí medzi drahšie akčné kamery, nakoľko je kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni. Toto zariadenie sa štandardne predáva za 449 €, avšak vy na ňom dnes môžete krásne ušetriť. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 379 €, čo predstavuje úsporu na úrovni 70 € a to sa veľmi oplatí.

GoPro Hero 12 Black
Zdroj: GoPro

Ako sme už naznačili vyššie v texte, GoPro HERO12 Black nie je len kamera so špičkovým obrazom, ale aj extrémnou odolnosťou. Zariadenie má konštrukciu, ktorá odolá aj tvrdým nárazom a aby toho nebolo málo, bez špeciálneho krytu ho môžete ponoriť až do hĺbky 10 metrov. Oceníte tiež vymeniteľný kryt šošovky, ktorý je taktiež odolný voči vode ale aj škrabancom, čo výrazne predlžuje životnosť kamery.

Zabudnúť nemôžeme ani na fakt, že GoPro HERO12 Black má USB-C port a podporuje až 1024 GB SD karty, na ktoré sa zmestí množstvo záberov. Výdrž batérie sa pohybuje na úrovni od 60 – 120 minút v závislosti od okolitej teploty a režimu, do ktorého budete natáčať. To je veľmi slušná hodnota, ktorú ocení každý náročnejší spotrebiteľ. Kamere nechýba navyše ani dvojica displejov, vďaka ktorým sa vám s ňou bude pracovať veľmi pohodlne či mobilná apka. Ak sa vám teda GoPro HERO12 Black zapáčilo, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 379 €. Minimálne takto pred letom ide o ponuku, ktorá sa neodmieta.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 prinesie tento rok 3D kameru!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -