Je tu zima a s ňou aj možnosť zachytiť množstvo zážitkov, na ktoré je ako stvorená akčná kamera s extrémnou odolnosťou a mimoriadne kvalitným obrazom. Presne to stelesňuje posledné GoPro HERO12 Black, ktoré bolo predstavené len pred niekoľkými mesiacmi. Ak ho chcete získať za super cenu, teraz na to máte príležitosť.

GoPro HERO12 Black ponúka veľký 1/1,9″ snímač CMOS, pomocou ktorého je možné zachytávať obraz v 5,3K pri 60 FPS, 4K pri 120 FPS, ale aj 2,7K pri 240 FPS. Stačí si len vybrať, ktorý režim budete preferovať. Kamera tiež natočí HDR video, zachytáva ešte viacej detailov v svetlých, ale aj tmavých scénach a tešiť sa môžete na špičkovú stabilizáciu obrazu Hypersmooth 6.0, ktorá zabezpečí, že vaše zábery nebudú roztrasené.

Bežná cena kamery GoPro HERO12 Black sa štandardne pohybuje na úrovni 449 €, avšak cena u niektorých slovenských predajcov výrazne klesla. Po kliknutí na tento odkaz ju viete získať už za 398 €, vďaka čomu na nej slušne ušetríte. Nezabúdajte pri tom, že GoPro HERO12 Black má oproti predchodcovi dvojnásobnú výdrž batérie a hlavne ide o produkt, ktorý vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Ako sme tiež naznačili vyššie, táto kamera je extrémne odolná, pretože okrem nárazom prežije aj ponor až do hĺbky 10 metrov. Rovnako sa tu nachádza aj špeciálny vymeniteľný kryt šošovky, ktorý je taktiež odolný voči vode, ale aj obyčajnému poškriabaniu. Kamera je skrátka pripravená čeliť každej výzve.

V neposlednom rade treba spomenúť, že GoPro HERO12 Black je vybavené aj špeciálnymi režimami na natáčanie rôznych záberov a v kamere sa nachádz USB-C konektor či podpora až 1024 GB SD kariet. Ak vás teda kamera GoPro Hero12 Black zaujala, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať už za 398 €, čo je fantastická cena.

Ak ju, ale plánujete kúpiť svojim blízkym pod vianočný stromček, radšej si overte, či vám ju obchody ešte stihnú doručiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple vraj chystá ohlásenie konferencie. S médiami už jedná o recenziách nových produktov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -