Kvalitná akčná kamera sa hodí ako tvorcom obsahu, tak aj bežným ľuďom, ktorí na ňu chcú zachytávať svoje nezvyčajné zážitky z dovoleniek, športu či iných aktivít, pri ktorých by sa ich smartfón mohol rozbiť. Presne za týmto účelom vzniklo aj GoPro HERO12 Black, ktoré teraz kúpite za veľmi výhodnú cenu. Je to produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Kamera GoPro HERO12 Black má 1/1,9″ snímač CMOS a podporuje video pri 5,3K v 60 FPS, 4K v 120 FPS a 2,7K v 240 FPS (spomalené zábery). Takisto podporuje HDR video, vďaka pokročilým technológiám dokáže zachytiť viac detailov v svetlých, ale aj tmavých scénach a nechýba tu ani stabilizácia Hypersmooth 6.0, ktorá sa medzigeneračne opäť posunula o stupienok vyššie.

No a cena? Asi viete, že kamery od tohto výrobcu nebývajú lacné, no na druhej strane ponúkajú špičkovú výbavu, ktorá za tu vyššie cenu stojí. GoPro HERO12 Black sa štandardne predáva za 449 €, avšak teraz ju môžete po kliknutí na tento odkaz získať už za 406 €. Ide tak o veľmi výhodnú ponuku.

Nezabúdajte, že kamera GoPro HERO12 Black má nie len kvalitný obraz, ale aj poriadnu dávku odolnosti. Okrem toho, že jej neublížia bežné nárazy, ju môžete ponoriť až do hĺbky 10 metrov. Taktiež je tu špeciálny vymeniteľný kryt šošovky, ktorý je taktiež odolný voči vode, ale aj obyčajnému poškriabaniu. Môžete ju teda pripevniť na lyžovačke na helmu, na hrudný pás počas potápania, alebo na auto, keď si chcete natočiť krásne zábery na Transfăgărășan.

GoPro HERO12 Black má samozrejme aj rôzne šikovné režimy a nechýba prvotriedna konektivita cez USB-C port či čítačka 1024 GB SD kariet. Ak sa vám teda táto kamera zapáčila, po kliknutí na tento odkaz ju kúpite za 406 €. Rozhodnutie nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Fantastické JBL Tune 130NC kúpite po zľave za super cenu. AirPods sa nechytajú zvukom ani cenou
Môže ťa zaujímať
- Reklama -