Harman & Kardon Aura Studio 3 je spojením elegantných a moderných tvarov, špičkového zvukového zážitku či dokonca svetelných efektov. Výrobca o ňom hovorí, ako o veľmi kompaktnom, vďaka čomu sa dá ľahko prenášať z miesta na miesto. To oceníte nie len doma, ale aj na cestách, prípadne víkendoch strávených na chate. Navyše Harman & Kardon Aura Studio 3 teraz kúpite v zľave za absolútne fantastickú cenu.

Hoci je pravda, že Harman & Kardon Aura Studio 3 sa od iSubu v mnohom líši, keď sa naň pozriete, okamžite vám bude jasné, že z neho do veľkej miery čerpá. Celkový výkon dosahuje až 130 W vo frekvenčnom rozsahu od od 45 do 20000 Hz, čo je veľmi slušné číslo a v jeho útrobách sa nachádza aj integrovaný zosilňovač. Vďaka unikátnemu tvaru sa tiež môžete tešiť na plnohodnotné 360 – stupňové prehrávanie hudby podobne, ako to vie aj HomePod.

Na pripojenie s reproduktorom poslúži Bluetooth, ale je tu aj 3,5 mm jack, vďaka čomu na ňom hravo pustíte hudbu z Apple Music alebo Spotify priamo cez váš smartfón. Koľko však tento reproduktor stojí? Zariadenie sa v čase uvedenia na trh predávalo za 299 €, avšak dnes ho viete získať po kliknutí na tento odkaz vo výraznej zľave len za 229 €, vďaka čomu na jeho nákupe krásne ušetríte.

Ako vznikol reproduktor iSub? 

Ako sme už napísali v perexe, reproduktor iSub vznikol v roku 1999 v spolupráci so spoločnosťou Harman & Kardon. Apple v tom čase predstavil prvý iMac s označením G3, ktorý sa vyznačoval svojim typickým priehľadnom dizajnom. Práve tento počítač vytiahol Apple z katastrofálnej finančnej situácie a celú firmu okamžite postavil na nohy.

To čo už ale neviete je fakt, že za dizajnom iSubu stojí bývalý šéf dizajnu spoločnosti Apple Jony Ive, ktorý sa pri jeho tvorbe inšpiroval práve iMacom. Vo výsledku mal teda reproduktor všade číry plast a zákazník priamo videl všetky hardvérové komponenty, ktoré sa ostatní výrobcovia pokúšali skryť. Tento dizajnový jazyk bol v roku 1999 úplne výnimočný a vystrelil Apple do výšin.

Zdroj: Apple

Ďalší „fun fact“ je ten, že iSub sa už v čase svojho predstavenia pripíjal ku iMacu cez klasický USB kábel, ktorý bol v tom čase považovaný za niečo revolučné. V roku 2024 je ale situácia jednoduchšia a vy na to viete použiť rovno Bluetooth. Ak teda máte záujem vlastniť duchovného nástupcu iSubu z oveľa modernejšej doby, kúpou Harman & Kardon Aura Studio 3 vôbec nič nepokazíte. Po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 229 €, čo je absolútne výhodná ponuka.

Prečítajte si tiež  Získajte doživotnú licenciu na Windows 10 len za 13,3 € a na Office len za necelých 23 €. Softvér je v extrémnej zľave

Na záver vás ale musíme upozorniť, aby ste skutočne konali rýchlo. Ide o posledné skladové zásoby tejto generácie, ktoré sa postupne míňajú. Je síce pravda, že Harman & Kardon už predstavil aj Aura Studio 4, no novší model sa od toho starého takmer v ničom nelíši a vyzerá prakticky rovnako. Za jeho nákup ale „vysolíte“ o cca 100 € viac, čo je z nášho pohľadu úplne zbytočné. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -