Aj keď už nie je úplne rovnaký, reproduktor Harman & Kardon Aura Studio 3 vyzerá veľmi podobne, ako predchodca iSub. Jeho prednosťou je kompaktnosť, vďaka čomu vám bude robiť radosť doma ale aj na cestách. Teraz ho navyše kúpite vo výhodnej zľave.

Zariadenie ponúka výkon až 130 W a jeho kvalita prehrávania je na veľmi vysokej úrovni. Určite tomu dopomáha aj integrovaný zosilňovač. Frekvencia reproduktoru má potom rozsah od 45 do 20000 Hz a zariadenie ponúka vďaka svojmu tvaru aj 360 – stupňové prehrávanie hudby podobne, ako HomePod.

Na pripojenie slúži 3,5 mm jack alebo Bluetooth a funkcie reproduktora je možné skombinovať so streamovacími službami Apple Music alebo Spotify. Váha celého zariadenia je síce trochu vyššia (3,6 kg) no pri bežnom používaní vás to určite trápiť nebude. Harman & Kardon Aura Studio 3 by ste mali položiť na miesto, kde sa bude jeho unikátny dizajn krásne vynímať.

Čo sa týka bežnej ceny, Harman & Kardon Aura Studio 3 nie je žiadnym lacným špásom. Toto zariadenie sa bežne predáva za 299 € no po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už za 257,89 €. Ušetriť viac ako 40 € sa v tomto prípade určite oplatí, nakoľko Harman & Kardon Aura Studio 3 nepodlieha častým cenovým zvýhodneniam.

Dizajn odkazuje na legendárny iSub

Pokiaľ ste sa niekedy v minulosti zaujímali o produkty spoločnosti Apple, alebo ikonické zariadenia, ktoré sú s nimi kompatibilné, určite ste narazili na reproduktor iSub, ktorý Apple vytvorilo v spolupráci s Harman & Kardon ešte v roku 1999.

V tom čase firma uviedla na trh aj prvý iMac G3 s transparentným dizajnom, ktorý ju zachránil pred hroziacim bankrotom.

Reproduktor navrhol bývalý šéf dizajnu Apple Jony Ive, ktorý sa inšpiroval iMacom a použil tu bohaté množstvo číreho plastu, vďaka čomu bolo vidieť hardvérové komponenty priamo v reproduktore. Do tej doby nebol takto priznaný dizajn vôbec bežný.

Zdroj: Apple

Zaujímavosťou je, že iSub sa dal ku vtedajšiemu iMacu G3 pripojiť pomocou USB kábla, čo bolo na tú dobu revolučné riešenie. Jeho moderný nástupca samozrejme podporuje aj Bluetooth, vďaka čomu je pripojenie oveľa jednoduchšie.

Pokiaľ teda máte záujem o modernú verziu legendy, kliknite na tento odkaz, kde Harman & Kardon Aura Studio 3 kúpite za najvýhodnejšie ceny na Slovensku. Iné zariadenie s takto podareným a ikonickým dizajnom budete hľadať iba ťažko!

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavil macOS 12 Monterey

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -