HBO Max patrí k jednej z najočakávanejších streamovacích služieb, ktorá sa už čoskoro dočká expanzie aj na európsky trh. Spoločnosť Warner Media potvrdila, že prvá vlna krajín, do ktorých HBO Max dorazí zažije debut už 26. októbra 2021.

Streamovacia služba, ktorá nahradí HBO GO zažije svoju premiéru v šiestich európskych krajinách. Konkrétne pôjde o Andorru, Dánsko, Fínsko, Nórsko, Španielsko a Švédsko. Obyvatelia týchto krajín sa už o niečo cez mesiac môžu tešiť na obsah z produkcie Warner Bros., HBO, DC Comics, Adult Swim alebo Cartoon Network.

- Reklama -

Dostaňme sa však k otázke, ktorá nás zaujíma najviac a tou je, kedy sa dočkáme HBO Max aj u nás. Slovensko bude patriť do druhej vlny krajín, kde sa HBO Max predstaví v priebehu budúceho roka, podobne ako očakávaná služba Disney +. Okrem Slovenska sa dočká aj ďalších 13 európskych krajín a to Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česko, Čierna Hora Maďarsko, Moldava, Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko a Slovinsko.

HBO Max

Budúci mesiac by sme sa mali taktiež dočkať ohlásenia ceny služby a jednotlivých balíkov, v ktorých bude dostupná. Prekvapením je, že krajiny ako Nemecko či Veľká Británia sa v zozname nenachádzajú. Môžu za to práva spojené s distribúciou, ktoré Warner Media usilovne rieši.

Ako ste na tom s príchodom HBO Max vy? Plánujete si službu predplatiť alebo dáte prednosť Netflixu, Disney + alebo Amazon Prime Video, poprípade plánujete členstvo vo viacerých streamovacích službách? Podeľte sa s nami o názor v komentároch pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJHBOMax
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.