Pokiaľ hľadáte bezdrôtové náhlavné slúchadlá za výhodnú cenu, máme pre vás jeden tip, ktorý je aktuálne na Slovensku absolútnym hitom. Po technologickej stránke nejde o žiaden revolučný produkt. JBL Tune 510BT však skvelo robia to, na čo boli vyrobené. Zbavia vás káblov a ponúknu vám desiatky hodín počúvania na jedno nabitie. Po zľave sú navyše extrémne lacné.

JBL Tune 510BT sú vybavené kvalitným zvukom JBL Pure Bass, o ktorý sa starajú 32 mm meniče. Samozrejmosťou je aj zabudovaný mikrofón, vďaka ktorému môžete cez slúchadlá telefonovať alebo používať hlasových asistentov, napríklad Siri. Na spárovanie slúži technológia Bluetooth 5.0 s podporou viacbodového pripojenia. Samozrejmosťou je kompatibilita s iOS aj Android zariadeniami.

JBL Tune 510BT kúpite štandardne len za 49,99 €, čo je samo o sebe fantastická cena. Po kliknutí na tento odkaz ich však získate v zľave len za 39,99 €. Je to teda skvelá možnosť napríklad na pláž, kam si nechcete brať svoje drahé slúchadlá. Rovnako sa z bezdrôtových JBL Tune 510BT potešia aj deti.

JBL TUNE 510BT
Zdroj: Revian

Ich obrovskou výhodou je to, že pri nich výrobca myslel aj na výdrž batérie. Tá dosahuje pri plnom nabití až 40 hodín a JBL Tune 510BT sú vybavené aj extra rýchlym nabíjaním, vďaka ktorému ich budete môcť používať 2 hodiny už po 5 minútach v elektrickej zásuvke.

Potešia vás aj mäkučké náušníky či vystlaný textilný hlavový most. Slúchadlá sa dajú samozrejme pohodlnej zložiť, aby vám pri prevoze z miesta na miesto nezaberali veľa miesta.

JBL Tune 720BT sú lepšia alternatíva za veľmi rozumnú cenu 

JBL 720BT
Zdroj: JBL

Je jasné, že aj keď sú JBL Tune 510BT lacné, nemusí to vyhovovať každému. Výrobca má však aj drahšiu alternatívu JBL Tune 720BT, ktorá je oveľa lepšia a aj keď si za ňu pýta viac peňazí, po zľave sa to oplatí.

JBL Tune 720BT majú oveľa lepší zvuk vďaka dvom 40 mm meničom. Rovnako ponúkajú robustnejšiu a odolnejšou konštrukciu, do ktorej sa zmestil aj väčší akumulátor.

Výdrž batérie pri týchto slúchadlách dosahuje neskutočných 76 hodín na jedno nabitie a dobíja sa cez USB-C. Navyše je pre JBL Tune 720BT k dispozícii aj samostatná apka, cez ktorú sa dajú slúchadlá ľahko nastavovať.

No a cena? JBL Tune 720BT sa štandardne predávajú za 79,99 €, no po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už od 61,99 €. Zaplatíte teda len o 22 € viac a získate oveľa lepší produkt. To z nášho pohľadu stojí za to. Rozhodnúť sa ale musíte sami.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 klesol opäť pod hranicu 999 €. Obľúbený počítač Slovákov je vo výpredaji
JBL 720BT
Zdroj: JBL

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here