Aj keď sme pri značke Huawei vo svete inteligentných náramkov či hodiniek zvyknutí na dostupnejšie elegantné produkty, akými sú napríklad vynikajúce Huawei Watch GT3 Pro za 299 €, tento čínsky výrobca ponúka aj alternatívu pre profesionálov. Huawei Watch D sú vo svete unikátom, pretože prinášajú extrémne presné meranie krvného tlaku. Ich cena však prekvapí a nie práve v tom pozitívnom slova-zmysle, o čom sa môžete presvedčiť tu.

Poďme ale pekne postupne. Výrobca sľubuje, že vďaka jeho unikátnej technológii, ktorá obsahuje integráciu špeciálnej pumpy priamo do remienku hodiniek so schopnosťou nafúknuť vzduchový vankúšik a obopnúť celé zápästie zvládne merania s mimoriadnou presnosťou až ±3 mm Hg. Huawei Watch D vďaka tomu nemajú v súčasnosti konkurenta a okrem krvného tlaku vám skontrolujú aj EKG, telesnú teplotu či hladinu okysličovania krvi.

- Reklama -

Určite teda nejde o zariadenie, ktoré by sme mali podceňovať. Práve naopak, Huawei Watch D dokazujú, že aj naoko lacný čínsky výrobca dokáže priniesť špičkové produkty, ktoré sú schopné konkurovať tým najväčším hráčom na trhu, akými sú napríklad Apple Watch.

Cena za Huawei Watch D vás prekvapí. Je však odôvodnená 

Huawei Watch D
Zdroj: Huawei

Huawei Watch D začínajú na Slovensku na cene až 399 € s DPH čo určite nie je málo. Ich aktuálnu cenu, ktorá môže byť pokojne aj nižšia si môžete overiť tu. Na druhej strane, za takúto sumu si dnes nekúpite ani najnovšie Apple Watch Series 8 s menším 41 mm displejom. Hodinky od Apple totiž štartujú na čiastke 499 € s DPH a krvný tlak vám aj tak nezmerajú. Apple Watch Series 8 za najlepšiu cenu nájdete tu.

Navyše ho môžete počas celého dňa používať rovnako ako klasické inteligentné hodinky. Má k dispozícii viacero ciferníkov, ponúka výdrž batérie až na úrovni 7 dní a čo je najlepšie, Huawei Watch D dokážu sledovať viac ako 70 športových aktivít, pričom ponúkajú aj presnú lokalizáciu vďaka GPS.

Ide teda o vyspelé zariadenie, ktorému by ste v prípade, že vás zaujalo mohli dať šancu. Samozrejme, Huawei Watch D prepojíte aj so svojim iOS zariadením, nie len s Androidom. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -