Blíži sa zima a pre mnohých ľudí začína sezóna sledovania filmov a seriálov. Pripravujú sa na to aj streamovacie služby, ktoré v tomto období pravidelne prinášajú ten najlepší možný obsah. Ak si ho ale chcete užiť naplno, potrebujete špičkový televízor. Tento Samsung v zľave by mohol splniť všetky vaše očakávania.

Model s označením „UE65TU7092“ má 65″ uhlopriečku (165,1 cm) a rozlíšenie 4K. To je kompatibilné s Apple TV 4K, ktorú dnes získate od 169 €. Späť však k téme, ak chcete kvalitný televízor za rozumné peniaze, samotný Samsung ho má v ponuke s vysokým cenovým zvýhodnením.

Zatiaľ čo za normálnych okolností stojí 699 € s DPH, výrobca ho predáva za 569 € s DPH. Ušetríte tak slušných 130 €, za ktoré si môžete kúpiť napríklad vyššie zmienenú Apple TV 4K. Samsung UE65TU7092 zoženiete za najlepšiu cenu u slovenských predajcov tu. Je to skvelá ponuka za kvalitný hardvér, ktorá sa takto pred Vianocami neodmieta.

Samsung UE65TU7092
Zdroj: Samsung

My ešte doplníme, že ide o inteligentný televízor s viacerými prednastavenými funkciami. Pri jeho nákupe tiež získate službu Apple TV+ na tri mesiace zadarmo. Televízor sa pýši technológiou LED, ktorá vám zabezpečí nádherné farby a zobrazenie a tiež AirPlay 2, vďaka čomu na ňom budete môcť ľahšie prehrávať obsah zo svojich Apple zariadení. Tak čo, idete do toho? Televízor Samsung UE65TU7092 kúpite s obrovským cenovým zvýhodnením tu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Take Two chce zrušiť módy v GTA V. Dôvodom je údajne ohrozenie ekonomiky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -