Blíži sa zima a pre mnohých ľudí začína sezóna sledovania filmov a seriálov. Pripravujú sa na to aj streamovacie služby, ktoré v tomto období pravidelne prinášajú ten najlepší možný obsah. Ak si ho ale chcete užiť naplno, potrebujete špičkový televízor. Tento Samsung v zľave by mohol splniť všetky vaše očakávania.

Model s označením „UE65TU7092“ má 65″ uhlopriečku (165,1 cm) a rozlíšenie 4K. To je kompatibilné s Apple TV 4K, ktorú dnes získate od 169 €. Späť však k téme, ak chcete kvalitný televízor za rozumné peniaze, samotný Samsung ho má v ponuke s vysokým cenovým zvýhodnením.

- Reklama -

Zatiaľ čo za normálnych okolností stojí 699 € s DPH, výrobca ho predáva za 569 € s DPH. Ušetríte tak slušných 130 €, za ktoré si môžete kúpiť napríklad vyššie zmienenú Apple TV 4K.

A ak si navyše viete odpísať DPH (napríklad pri nákupe na firmu), za zariadenie zaplatíte iba 474 €. Je to skvelá ponuka za kvalitný hardvér, ktorá sa takto pred Vianocami neodmieta.

Samsung UE65TU7092
Zdroj: Samsung

My ešte doplníme, že ide o inteligentný televízor s viacerými prednastavenými funkciami. Pri jeho nákupe tiež získate službu Apple TV+ na tri mesiace zadarmo. Televízor sa pýši technológiou LED, ktorá vám zabezpečí nádherné farby a zobrazenie a tiež AirPlay 2, vďaka čomu na ňom budete môcť ľahšie prehrávať obsah zo svojich Apple zariadení. Tak čo, idete do toho?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -