Azda všetci poznáme spoločnosť Garmin, ako výrobcu špičkových navigačných systémov a inteligentných hodiniek. Rovnako však ponúka aj ďalšie príslušenstvo zamerané na šport, ktoré viete spárovať so svojim iOS, alebo Android zariadením. Jedným z nich je aj kvalitný hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus, ktorý teraz môžete získať v zľave. Ak radi cvičíte, alebo športujete, jeho nákup ľutovať nebudete.

Výrobca pri hrudnom páse Garmin HRM-Pro Plus v prvom rade myslel na to, že ho budete používať v interiéri, exteriéri a dokonca aj vo vode. Presne preto je veľmi odolný a prežije aj náročnejšie zaobchádzanie. Jeho súčasťou je akcelerometer, ktorý bude sledovať váš pohyb a zároveň zaznamenávať rôzne informácie, ktoré sa týkajú vašej bežeckej techniky, či celkového výkonu. Rovnako má Garmin HRM-Pro Plus aj meranie tepovej frekvencie, ktoré sa vám naopak hodí na kontrolu spálených kalórií, prípadne sledovanie iných zaujímavých dát.

Garmin HRM-Pro Plus nie je lacná hračka a štandardne sa predáva za 129 €. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz ho kúpite v zľave od 102,4 €. Ušetríte teda skoro 30 € a získate produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov. Vypovedá o tom aj výdrž batérie.

Perfektná výdrž batérie a odolnosť voči vode

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

Tá síce nie je nabíjateľná, pretože tu Garmin použil gombíkovú batériu typu CR2032. Áno, rovnaká batéria sa nachádza napríklad aj v AirTagu. A ak si myslíte, že ju budete pravidelne meniť, tak ste na omyle.

Podľa výrobcu je totiž spotreba energie neuveriteľne nízka a hrudný pás HRM-Pro Plus zvládne fungovať až 1 celý rok na jedno nabitie. A aj keď by bola táto hodnota polovičná, šlo by o fantastický výsledok.

Ako sme už naznačili vyššie, Garmin HRM-Pro Plus je vhodný aj na plávanie, prípadne vodné športy. Vďaka certifikácii 5 ATM prežije kontakt s vodou a vďaka mäkkému popruhu, ktorému sa dá rýchlo a jednoducho nastaviť dĺžka vám bude pevne držať na hrudi.

Hrudný pás Garmin HRM-Pro Plus
Zdroj: Garmin

Na záver nemôžeme zabudnúť, že Garmin HRM-Pro Plus sa spolieha na bezdrôtové pripojenie ANT+ a Bluetooth. Samozrejmosťou je plná kompatibilita s aplikáciou Garmin Conncet, ale aj inými fitness zariadeniami, ktoré tento hrudný pás podporujú.

Ak teda aktívne športujete a chcete získať ešte presnejšie výsledky o svojej aktivite, kúpa tohto zariadenia je tá správna voľba. Garmin HRM-Pro Plus kúpite za najlepšie ceny na Slovensku po kliknutí na tento odkaz. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Česi varujú pred touto nabíjačkou, ktorá vás môže zabiť. Vyzerá ako originál od Apple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -