Predpokladáme, že mnohí z vás mali na stene vo svojej detskej izbe vylepený plagát ikonického Porsche 911, prípadne vo vitríne uložený jeho model v mierke 1:43 alebo 1:18. Porsche je skrátka legenda a vďaka ikonickému dizajnu sa tomu vlastne ani nečudujeme. Čo tak si však v týchto tvaroch nechať upraviť aj svoj iPhone?

Tento nápad dostala ruská klenotnícka spoločnosť so sídlom v Dubaji, ktorú všetci dobre poznáme pod názvom Caviar. V minulosti sa preslávila svojimi luxusnými výrobkami, medzi ktoré patril napríklad obrnený iPhone za viac ako 6 000 €, či PlayStation 5, na ktorého výrobu bolo použitého až 20 kilogramov zlata.

Dnes tu máme ale opäť niečo špeciálne a tým je špeciálna edícia iPhonov 14 Pro či dokonca zatiaľ nepredstaveného iPhonu 15 Pro, ktorá je inšpirovaná automobilkou Porsche.

Luxusný dizajn Porsche aj na iPhone 

iPhone 15 Porsche edícia
Zdroj: Caviar

Zadná strana týchto zariadení pripomína volant a je vyrobená z titánu, ktorý sa používa vo vozidlách 911, Cayenne či Spyder 918. Okrem toho tu môžete vidieť aj elegantnú karbónovú vložku.

Celá úprava sa nesie v čiernych farbách, čo má podľa Caviaru pripomínať charakteristický čierny interiér vozidiel Porsche. Uprostred potom nenájdete logo spoločnosti Apple, ale logo automobilky čo pôsobí veľmi luxusným dojmom.

iPhone 15 Porsche edícia
Zdroj: Caviar
iPhone 15 Porsche edícia
Zdroj: Caviar

Výrobca upozorňuje, že ide o limitovanú edíciu, z ktorej bude vyrobených maximálne 99 exemplárov. Pokiaľ sa vám teda tento dizajn páči, nemali by ste príliš dlho váhať.

Koľko bude stáť iPhone v prevedení „Porsche“? 

iPhone 15 Porsche edícia
Zdroj: Caviar

A čo cena? Aj keď sa ňou spoločnosť Caviar zvyčajne pri svojich extrémne drahých úpravách veľmi rada chváli, v tomto prípade ju na naše prekvapenie nezverejnila. Môžete si teda vybrať model a úložisko a následne spoločnosť požiadať o cenovú ponuku.

Na základe použitých materiálov a exkluzivity odhadujeme, že cena úpravy sa bude spolu so zariadením pohybovať na úrovni od 3 000 € do 7 000 €. Predsa tu nie sú použité žiadne drahé kovy, ako napríklad zlato, platina či diamanty.

Reklama
Reklama

Pozrite si dizajn na vizualizáciách nižšie a dajte nám vedieť do komentára, ako na vás zapôsobil. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

iPhone 15 Porsche edícia
Zdroj: Caviar
iPhone 15 Porsche edícia
Zdroj: Caviar

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Gmail bude vedieť sprostredkovať videohovory. Naraz sa môže spojiť až 100 ľudí.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -