Na trhu je množstvo výrobcov, ktorí sa v oblasti bezdrôtových slúchadiel snažia vyrovnať a konkurovať AirPods od spoločnosti Apple. Na jednej strane to robia prostredníctvom špičkových funkcií a na strane druhej nízkou cenou, ktorá dokáže ospravedlniť „lacnejšiu“ značku. Presne touto cestou idú aj Huawei FreeBuds 5i a teda bezdrôtové slúchadlá od čínskeho výrobcu, ktoré kúpite po zľave až extrémne výhodne. Po technickej stránke fungujú podobne, ako AirPods Pro od Apple, no ušetríte na nich krásne peniaze.

Huawei FreeBuds 5i nie sú na trhu ešte ani rok a ponúkajú kvalitné prehrávanie, o ktoré sa starajú 10 mm meniče spolupracujúce s polymérovou kompozitnou membránou. Zároveň spĺňajú certifikát pre Hi-Res audio, vďaka čomu sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, takže zvukový výstup je skutočne prvotriedny. Huawei FreeBuds 5i sú samozrejme odolné voči vode vďaka certifikácií IPX4 a obsahujú hybridné ANC (aktívne potláčanie hluku).

Koľko však takéto šikovné zariadenie stojí? Huawei FreeBuds 5i sa bežne predávajú len za 99 €, čo je ešte o cca 20 € menej, než za koľko dnes kúpite najlacnejšie AirPods 2. generácie z roku 2019, ktoré nemajú ANC, štuple a ani ktovieaké kvalitné prehrávanie zvuku. Po kliknutí na tento odkaz však Huawei FreeBuds 5i kúpite len za 73 €, čo je skoro neodolateľná ponuka. Oproti AirPods Pro 2. generácie, ktoré sa dajú kúpiť od cca 230 € ušetríte takmer 160 €. Funkciami sú si tieto zariadenia pritom veľmi blízke.

Huawei FreeBuds 5i majú špičkové ANC aj výdrž batérie 

huawei freebuds 5i
Zdroj: YouTube: Digital Amusers / ShiftDelete.Net (úprava redakcie)

Ako sme už napísali vyššie, Huawei FreeBuds 5i majú k dispozícii perfektne fungujúce ANC, vďaka čomu vás počas počúvania vašej obľúbenej hudby nebudú rušiť žiadne zvuky okolia.

Hodí sa to napríklad pri cestovaní, alebo vždy vtedy, keď sa potrebujete sústrediť. Zároveň platí, že aj keď ide o lacnejší produkt, na ANC to vôbec nie je cítiť. Aj mnohí zahraniční recenzenti potvrdili, že aktívna redukcia okolitých zvukov je veľmi schopná a užitočná.

Huawei FreeBuds 5i podporujú Android aj iOS zariadenia a pripíjajú sa k nim prostredníctvom technológie Bluetooth 5.2. Ich štandardná výdrž batérie dosahuje až 28 hodín na jedno nabitie v rámci nabíjacieho puzdra, pričom slúchadlá ako také, majú až 7,5 hodinovú výdrž. Týmito parametrami dokážu poraziť aj AirPods Pro od Apple, čo je malé plus.

huawei freebuds 5i
Zdroj: Huawei

Ak teda hľadáte dostupné bezdrôtové slúchadlá s ANC, ktoré majú skvelú výdrž batérie a zároveň máte obmedzený budget, Huawei FreeBuds 5i sú skvelou voľbou, ktorú neoľutujete. Za najlepšie ceny na Slovenskom trhu ich kúpite tu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -