Pokiaľ chcete kvalitné slúchadlá s dobrou výbavou za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip, ktorý vás určite zaujme. Huawei FreeBuds 5i ponúkajú podobné technológie aj dizajn, ako AirPods Pro, disponujú špičkovým prehrávaním a hlavne ich kúpite za extrémne výhodnú cenu. Vo finále zostanete veľmi milo prekvapení.

Huawei FreeBuds 5i sú vybavené 10 mm meničmi s polymérovou kompozitnou membránou a zároveň podporujú špičkové Hi-Res audio. Vďaka tomu sa môžete tešiť na veľmi kvalitný zvuk. Zariadenie je samozrejme vybavené aj aktívnym potláčaním okolitých zvukov (ANC) a nechýba mu ani odolnosť voči vode a potu v rámci normy IPX4. Stojí pri tom zlomok toho, čo stoja AirPods Pro.

Huawei FreeBuds 5i výrobca štandardne predáva za 99 €, čo je už samo o sebe veľmi nízka cena. Vy však tieto slúchadlá môžete získať ešte výhodnejšie, pretože sa po kliknutí na tento odkaz dajú kúpiť už za 71,5 €. Len pre porovnanie, AirPods Pro 2 sa štandardne predávajú od 279 € a v rámci najvýhodnejšej ponuky ich na Slovensku kúpite za cca 249 €. To je obrovský rozdiel.

Huawei FreeBuds 5i
Zdroj: YouTube / Польза NET (úprava redakcie)

Lacnejší súper je však napriek tomu veľmi solídne spracovaný. Má klasické silikónové štuple, ktoré dobre izolujú zvuk a vyššie spomínané ANC, vďaka ktorému budete mať pri nosení maximálny pokoj. Huawei v rámci tejto technológie využíva aj umelú inteligenciou, aby dosiahla ešte lepšie výsledky. Slúchadlá FreeBuds 5i tiež podporujú iOS aj Android zariadenia a disponujú Bluetooth 5.2 pripojením. Dokonca si v App Store či Google Play môžete stiahnuť aj aplikáciu Huawei AI Life.

Špičková je tiež 28 hodinová výdrž batérie (slúchadlá + puzdro), pričom samotné slúchadlá zvládajú až 7,5 hodiny prehrávania na jedno nabitie. To prebieha cez USB-C konektor. Za zmienku tiež stojí prítomnosť dotykového ovládania a veľmi nízka váha. Ak sa vám teda Huawei FreeBuds 5i zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich získate za 71,5 €. A to je z nášho pohľadu veľmi dobrá ponuka. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad Air (M1) kúpite u autorizovaného predajcu Apple za super cenu. Tento tablet sa skutočne oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -