Dlhé mesiace sa špekulovalo, že hra GTA 6 bude predstavená koncom mesiaca október. Vývojári z Rockstar Games mali v tomto čase už vydávať trailer a zároveň nám oznámiť, kedy bude titul dostupný na prvých platformách.

Ako teraz informuje portál Gaming Bible, plánovaný titul mal prísť skutočne v uplynulých dňoch avšak vývojári sa na poslednú chvíľu rozhodli pre odklad. Dôvodom majú byť údajne závažné problémy pri PC verzii GTA 6, kvôli ktorým sa vývoj napokon predĺži. Dobrou správou je však aspoň to, že vývoj GTA 6 pre herné konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X má ísť presne podľa plánov.

Bližšie podrobnosti o tomto odklade prezradil známy leaker Tez2, ktorého predpovede bývajú spravidla veľmi presné. Štúdio Rockstar Games má údajne bojovať s optimalizáciu hry pre PC, v ktorej sa v súčasnosti nachádza plno chýb a bugov.

Dobrou správou je, že podľa úniku sa GTA 6 neomešká o zásadné dlhú dobu. Titul by sme mali v rámci prvého traileru vidieť už v priebehu niekoľkých mesiacov.

Ako možná príležitosť na predstavenie sa javí udalosť The Game Awards, ktorá sa odohrá v decembri 2023. Zatiaľ je to však iba nepodložená špekulácia. Nechajme sa preto radšej prekvapiť, ako to celé dopadne.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  GoPro Hero 11 Black kúpite v zľave za fantastickú cenu. Toto by bola škoda nevyužiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -