Rok 2024 sa rozbehol v plnom prúde a mnoho ľudí si dalo predsavzatia, že ho začne žiť zdravšie a aktívnejšie. Ku tomuto sa však hodí mať doma modernú váhu, ktorá vám prezradí nie len vašu telesnú hmotnosť, ale aj ďalšie dôležité parametre. Čínska spoločnosť Xiaomi jedno takéto zariadenie ponúka a vy ho môžete získať za mimoriadne výhodnú cenu. Nechýba ani možnosť spárovania s mobilnou aplikáciou.

Digitálna váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 vám pomôže lepšie zistiť, ako ste na tom s telesným tukom, svalovou hmotou, BMI či bazálnym metabolizmom. Zariadenie dokáže odvážiť až 150 kilogramov pri presnosti 50 gramov, za čo vďačí štyrom veľmi presným senzorom, ktoré sa ukrývajú pod elegantnou sklenenou doskou.

Táto slušne vybavená váha pri tom nie je vôbec drahá. V čase uvedenia na trh sa predávala za približne 40 €, no dnes je to už úplne ináč. Nakoľko má Xiaomi dobré a zároveň lacné produkty, váhu Mi Body Composition Scale 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 19,09 €. Ide o zariadenie, ktoré by mal mať doma každý z nás. Aj preto sa jeho výber oplatí.

Váha Xiaomi
Zdroj: Xiaomi

V prípade tejto váhy sa pri tom môžete tešiť aj na dvojitý režim váženia, vďaka ktorému na váhe nemusíte sledovať len svoju telesnú hmotnosť, ale aj hmotnosť čohokoľvek iného (potravín, tašiek atď). Váha má tiež vstavaný Bluetooth, pomocou ktorého sa dokáže prepojiť s vašim mobilným zariadením. Podporované operačné systémy sú iOS aj Android.

Samozrejmosťou je aj možnosť ukladania dát do mobilnej apky, vďaka čomu môžete sledovať, ako sa vyvíja vaša váha či ďalšie parametre. Ak teda hľadáte šikovnú inteligentnú váhu za rozumnú cenu, nákupom Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, ktorú po kliknutí na tento odkaz získate za 19,09 € neurobíte krok vedľa. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slováci túto 65" TV od Samsungu milujú. V zľave ju kúpite veľmi lacno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -