Ak si chcete vybudovať modernú inteligentnú domácnosť, môžeme vám s tým pomôcť. Dnes vám ukážeme zaujímavé stropné svetlo Yeelight 550S, ktoré disponuje rôznymi farbami, šikovnými funkciami a taktiež je ho môžete spárovať so štandardom Apple HomeKit, alebo Google Asistentom. Zariadenie sa dá kúpiť po zľave za veľmi výhodnú cenu. Nenechajte si to ujsť.

Inteligentné svetlo Yeelight 550S sa zapája priamo do elektrickej siete a ponúka životnosť až na úrovni 25 000 hodín, respektíve 3 rokov nepretržitého svietenia. Výrobca myslel aj na prémiový dizajn spojený s kovovou konštrukciou s tenkým profilom či možnosť menenia farieb v rámci RGB – dokopy ich máte 16 miliónov. Výhodou je tiež možnosť nastavenia vlastnej teploty svetla podľa toho, akú máte v danej chvíli náladu.

No a cena? Toto inteligentné svietidlo sa v čase uvedenia na trh predávalo za viac ako 180 €, avšak vy ho môžete získať výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je dostupné v zľave len za 103,9 €. Vďaka tomu na jeho nákupe ušetríte skoro polovicu a navyše ho získate od renomovaného predajcu. Upozorňujeme však, že ponuka je časovo obmedzená. Radšej sa preto poponáhľajte.

svetlo
Zdroj: Yeelight

Výhodou tohto svetla je, že ponúka ochranu v rámci normy IP20. V praxi to znamená, že doň „nenalezie“ žiaden hmyz a ani prach. Pokiaľ si však Yeelight 550S plánujete kúpiť, treba mať na pamäti, že je vhodné skôr do interiéru, ako exteriéru. Ako už asi viete, hlavným zdrojom svetla sú integrované LED žiarovky. Nepotrebujete tu teda nič meniť po celú životnosť svietidla.

Veľkým benefitom je tiež to, že ku Yeelight 550S získate aj šikovnú mobilnú apku, ktorú si stiahnete do smartfónu s operačným systémom iOS alebo Android. Práve v nej si potom budete môcť vyberať rôzne svetelné scény. Každá z nich sa hodí ku inej situácii.

Ak vás teda Yeelight 550S zaujal a chcete si ho kúpiť, po kliknutí na tento odkaz ho získate za najlepšiu cenu na trhu. Ešte raz však upozorňujeme, že ide o časovo obmedzenú akciu. Čakať sa preto neoplatí.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Jediná vec z iOS 9 ktorú chceme aj na iPhone!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -