Pokiaľ máte radi spontánnu zábavu a čierny humor, slovenský film Invalid, ktorý mal svoju premiéru v kinách ešte začiatkom februára 2023 si čoskoro pozriete v pohodlí domova. Ako informuje FonTech, snímka, ktorá si okamžite získal pozornosť Slovákov zamieri už čoskoro na streamovaciu službu Netflix.

Invalid bol v slovenských kinách extrémne úspešný a v priebehu prvého mesiaca ho videlo viac ako 100 tisíc divákov. Je to teda dôkaz toho, že aj v našich končinách môže vzniknúť snímka s kvalitným hereckým obsadením, ktorá poráža jednu americkú produkciu za druhou. Všetko dopĺňa fakt, že film si v kinách doposiaľ pozrelo skoro 190 tisíc ľudí.

Pokiaľ ste ho náhodou v kinách nestihli, prípadne stihli, no chcete si ho pozrieť ešte raz, stačí vám účet na platforme Netflix. Práve sem totiž Invalid dorazí už 26. júla 2023, kedy bude dostupný pre každého predplatiteľa.

Dej filmu Jonáša Karáska sa odohráva v 90-tých rokoch minulého storočia a doslova vás vtiahne do obdobia šuštiakových súprav, dobových vozidiel, magnetofónov, pestrofarebných sák, videopožičovní či prostredia, v ktorom sa začína objavovať organizovaný zločin, násilie a korupcia.

V hlavnej úlohe sa tu vyskytuje postava Laca Hundera, ktorý pracuje v múzeu, je hrdý na svoje zamestnanie avšak kvôli cholerickej povahe sa objaví v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Potom, čo sa z neho stane „Invalid“ sa začnú diať neuveriteľné veci.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nové Huawei Watch GT3 SE konkurujú Apple Watch. Podporujú iPhone a na Slovensku ich kúpite za skvelú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -