Film Ja, Legenda z roku 2007 si zamilovalo ohromné množstvo Slovákov. A niet sa čomu čudovať. Tento snímok, v ktorom hlavnú úlohu Roberta Nevilla stvárnil herec Will Smith je fantasticky hodnotený nie len divákmi ale aj odborníkmi. Keďže však postava Nevilla v jednotke zomrela, mnoho ľudí nechápe, ako by mohol príbeh s Willom Smithom pokračovať. Na túto otázku odpovedal portál Screenrant. Vysvetlenie je úplne jednoduché.

Aj keď Robert Neville na konci filmu umiera, existuje alternatívny koniec, ktorý je exkluzivitou pre verziu filmu vydávanú na DVD. Ten sa oveľa viac drží knižnej predlohy Richarda Mathesona z roku 1954. V alternatívnom konci môžete vidieť, ako Neville podá jednej z príšer svoj vlastný liek a celú situáciu prežije. Následne sadne do auta spolu s Annou a odchádza preč z New Yorku.

Pokračovanie filmu Ja, Legenda 2 bude teda nadväzovať práve na alternatívny koniec jednotky, o ktorom väčšina ľudí ani netušila, že existuje. Potvrdil to aj producent filmu Akiva Goldsman v rozhovore pre Deadline. Do snímku sa okrem Willa Smitha dostane aj ďalší známy herec Michal B. Jordan. Pokračovanie filmu by sa malo odohrávať desiatky rokov po prvom dieli a zároveň by sa malo viac podobať na knižnú predlohu.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Producent filmu Ja, Legenda 2 je posadnutý seriálom The Last of Us

Producent filmu Ja, Legenda 2 Akiva Goldsman tiež prezradil, že je momentálne posadnutý hrou The Last of Us, v ktorej môžeme vidieť svet nie len tesne po vypuknutí apokalypsy ale aj 20 – 30 rokov po nej.

The Last of Us
Zdroj: HBO Max

Fascinuje ho najmä myšlienka, ako si príroda naspäť získava planétu potom, čo „človek nie je jej hlavným nájomcom„. Goldsman dopĺňa, že by podobné stvárnenie mohlo veľmi zaujímavo vyzerať najmä v uliciach opusteného New Yorku. Bližšie podrobnosti ale nepoznáme.

Pre Deadline tiež potvrdil, že Ja, Legenda 2 bude vychádzať z pôvodnej Mathesonovej knihy a alternatívneho konca na rozdiel od smutného konca v pôvodnom filme. Producent dopĺňa, že čas človeka, ako dominantného druhu na planéte zem sa skončí. Tešiť sa tak môžeme na silno post-apokalyptický dej.

Loopi
REKLAMA

Bližšie podrobnosti žiaľ o filme Ja, Legenda 2 zatiaľ nepoznáme. Akonáhle sa ich ale dozvieme, budeme vás o nich informovať. Do komentára nám napíšte, či sa na pokračovanie tohto legendárneho snímku tešíte aj vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Piata epizóda The Last of Us je už online na HBO Max o dva dni skôr

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -