Bezdrôtový reproduktor JBL Boombox 3 je ideálnou voľbou pre milovníkov hudby a zábavy. Vďaka svojmu vysokému výkonu a dlhej výdrži batérie je vhodný napríklad na rodinné oslavy, kde ho nemusíte pripájať do elektriky, ale aj na klasické párty, pretože dokáže roztancovať celú miestnosť. Po zľave sa dá kúpiť za mimoriadne výhodnú cenu.

JBL Boombox 3 je vybavený zostavou kvalitný reproduktorov, ktoré dokážu dávať pri napájaní z akumulátora celkový výkon až 136 W a pri napájaní z elektrickej siete až 180 W. Zariadenie je pri tom všetkom veľmi kompaktné a vďaka pevnému madlu v jeho vrchnej časti ho ľahko budete prenášať z miesta na miesto. Nech už sa budete nachádzať kdekoľvek, vďaka JBL Boombox 3 si užijete veľa zábavy.

Jeho štandardná cena štartuje na úrovni 549 €, avšak ak chcete JBL Boombox 3 lacnejšie, teraz na to máte perfektnú príležitosť. Zariadenie totiž získate po kliknutí na tento odkaz už za 365 €, vďaka čomu na ňom ušetríte skoro dvesto eur. Bavíme sa pritom o reproduktore, ktorý je odolný voči vode a prachu v rámci normy IP67 a ponúka viaceré moderné technológie, vrátane Bluetooth 5.3 pripojenia.

JBL Boombox 3
Zdroj: YouTube / Maxwellectronics (úprava redakcie)

Aby toho nebolo málo, JBL Boombox 3 disponuje obrovskou, až 10 000 mAh batériou, ktorá podľa výrobcu dokáže poskytnúť až 24 hodinové prehrávanie skladieb bez jediného prerušenia. Vďaka tomu si budete môcť užívať dlhú a ničím nerušenú zábavu. Nabíjanie batérie potom trvá cca 6 hodín.

Ak vás teda JBL Boombox 3 zaujal a chcete ho možno darovať blízkej osobe pod vianočný stromček, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za výhodných 365 €. Je to mimoriadne univerzálny produkt, ktorý dokáže fungovať ako v interiéri tak aj exteriéri a vďaka špičkovej odolnosti mu neublíži dážď či iné okolité vplyvy. Rozhodnutie, či si JBL Boombox 3 kúpiť alebo nekúpiť však nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 800 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro: Toto je najväčšia revolúcia od predstavenia prvého iPhonu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -