Ak hľadáte výkonný, odolný a dobre vybavený bezdrôtový reproduktor za super cenu, máme pre vás ponuku, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. JBL Charge 5, ktorý je na Slovensku extrémne obľúbený, môžete teraz kúpiť za mimoriadne nízku cenu. Ide o zariadenie, ktoré vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Reproduktor JBL Charge 5 má optimalizovaný menič s dlhou výchylkou, dva pasívne basové žiariče a samostatný výškový reproduktor. Spolu sa starajú o kvalitný zvuk s názvom JBL Original Pro Sound. Celkový výkon tejto sústavy dosahuje až 40 W. Vďaka tomu vám rozozvučí väčšiu miestnosť v interiéri, ale aj dvor pri bazéne v exteriéri. Reproduktor má aj Bluetooth 5.1 a nechýba mu zvýšená odolnosť voči vode v rámci normy IP67. Ak vám teda zmokne, alebo naň náhodou niečo vylejete, vôbec nič sa mu nestane.

Aká je však jeho cena? JBL Charge 5 patrí medzi drahšie bezdrôtové reproduktory, nakoľko sa štandardne predáva za 179 € s DPH. Dnes ho, ale viete získať výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je dostupný za 121,6 € s DPH, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Nevieme vám, ale garantovať, dokedy bude táto ponuka platiť. Kto skôr príde, ten skôr berie.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Obrovskou výhodou JBL Charge 5 je tiež jeho pevná konštrukcia, ktorá prežije aj tvrdšie nehody. Určite to, ale neodporúčame pokúšať nasilu. Reproduktoru neublíži ani prach či piesok a nároční spotrebitelia ocenia aj jeho výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá je doslova úchvatná.

Vďaka obrovskému 7 500 mAh akumulátoru vydrží JBL Charge 5 fungovať až 20 hodín bez nutnosti zapojenia do nabíjačky. A ak by vám náhodou v lese počas kempovania došla elektrika z powerbanky, svoj telefón či tablet napojíte priamo do tohto reproduktora. Ak sa vám teda JBL Charge 5, ktorý patrí medzi najlepšie bezdrôtové reproduktory vo svojej kategórii zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 121,6 € s DPH. My sami ho máme v redakcii a sme s ním veľmi spokojní. A preto vám ho odporúčame všetkými desiatimi!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar kúpite za zvýhodnenú cenu: Ide o priameho konkurenta Apple Watch Ultra
Môže ťa zaujímať
- Reklama -