Bezdrôtové reproduktory sú neuveriteľne univerzálne zariadenia. Dajú sa používať doma, v práci, na chatách, pri bazéne alebo dokonca aj v aute. Pokiaľ si chcete takéto zariadenie kúpiť a hľadáte adekvátnu kvalitu za rozumnú cenu, máme pre vás tip. JBL Charge 5 kúpite po kliknutí na tento odkaz za fantastickú cenu.

JBL Charge 5 má maximálny výkon až 40 W, pričom v jeho vnútri sa nachádza optimalizovaný menič s dlhou výchylkou, dva pasívne basové žiariče a samostatný výškový reproduktor. Je to vcelku slušná zostava, ktorá zabezpečuje kvalitný zvuk spolu so silnými basami. Presne preto si ho ľudia kupujú. JBL Charge 5 tiež odolá vode vďaka certifikácii IP67, takže mu neublíži dážď a ani to, keď ho omylom oblejete.

Keď sa potom pozrieme na cenu, tá štartovala v čase uvedenia na trh na hranici 179 €, avšak dnes je výrazne nižšia. Slováci si tento reproduktor môžu kúpiť po kliknutí na tento odkaz už za 120 €, vďaka čomu ušetria približne 60 €. A uznajte sami, že to nie je málo peňazí obzvlášť pri produkte, ktorý vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / Gino Buti (snímka obrazovky)

V útrobách JBL Charge 5 sa nachádza obrovský, až 7 500 mAh akumulátor s celkovou výdržou neuveriteľných 20 hodín na jedno nabitie. To potom prebieha cez USB-C a ak zapojíte JBL Charge 5 do elektrickej siete, môže hrať prakticky nepretržite. Obrovskou výhodou veľkého akumulátora je tiež to, že vám reproduktor môže z neho nabiť váš vybitý iPhone, alebo iný smartfón, pokiaľ vám dôjde šťava.

Pokiaľ sa vám teda dobre vyzerajúci a ešte lepšie hrajúci JBL Charge 5 páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 120 €. Nákupom tohto modelu určite neurobíte krok vedľa. Dôkazom je obrovské množstvo spokojných zákazníkov.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 klesol štyri mesiace po predstavení na svoje cenové dno. Na Slovensku sa dá kúpiť v obrovskej zľave
Môže ťa zaujímať
- Reklama -