Ak hľadáte na leto výkonný a zároveň kompaktný reproduktor za skvelú cenu, máme pre vás jeden tip. Obľúbený JBL Clip 4 má solídny zvuk, odolný dizajn a dokonca aj klipsňu, vďaka ktorej si ho môžete zavesiť napríklad na batoh. Obrovskou výhodou je fakt, že JBL Clip 4 teraz kúpite za extrémne nízku cenu. Poslúži vám roky.

Zariadenie disponuje celkovým výkonom až 5 W vo frekvenčnom rozsahu od 100 Hz do 20000 Hz, čo sa síce na prvé počutie nemusí zdať veľa, no v praxi ho vo väčšine prípadoch nebudete mať pustený na vyššej, ako 75 % hlasitosti. Je ideálny ako do interiéru, tak aj do exteriéru, napríklad na chatu alebo záhradu. Ponúka špičkový zvuk, ktorý výrobca nazýva JBL Pro Sound.

Čo sa týka ceny tohto reproduktora, štandardne sa predáva za 64,99 € s DPH, no vy ho môžete získať výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je v ponuke len za 39,8 € s DPH, čo je mimoriadne prívetivá ponuka. A zďaleka sme nevymenovali všetky výhody tohto kompaktného a výkonného reproduktora.

JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Tak napríklad, okrem odolnej konštrukcie voči nárazom a pádom sa môžete tešiť aj na odolnosť voči vode v rámci normy IP67. JBL Clip 4 sa teda nezľakne dažďa ani šplechnutia z bazéna či jazera. K dispozícii má tiež modernú Bluetooth 5.1 technológiu, vďaka čomu ho napojíte na iOS aj Android a ovládať ho môžete aj do vzdialenosti niekoľkých metrov.

Obrovskou výhodou JBL Clip 4 je jeho celková váha, ktorá sa pohybuje na úrovni 0,24 kg. Vďaka tomu vám nebude zavadzať a takisto vás nebude ťažiť nikde na výletoch. Reproduktor má však vstavaný akumulátor, s ktorým vydrží fungovať až 10 hodín na jedno nabitie. Toto všetko sú vlastnosti, ktoré oceníte či už na turistike, alebo kdekoľvek, kde si svoj JBL Clip 4 so sebou zoberiete. Ak sa vám teda zariadenie páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 39,8 € s DPH. Sami ho máme v redakcii a sme s ním nadmieru spokojní. Môžeme ho teda len a len odporučiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro dostane špičkový procesor aj výkon
Môže ťa zaujímať
- Reklama -