Leto je tu a spolu s ním aj potreba počúvať kvalitnú hudbu na párty, oslavách, grilovačkách alebo niekde na ihrisku. Aj preto potrebujete kvalitný reproduktor, ktorý tejto požiadavke vyhovie a zároveň ponúkne vysokú odolnosť či dlhú výdrž batérie. Na Slovensku veľmi populárny JBL Flip 6 je presne takýmto produktom a teraz ho môžete získať za extrémne výhodnú cenu. Vydrží vám roky.

JBL Flip 6 má vysoký výkon až na úrovni 20 W a súčasťou jeho konštrukcie je aj aktívny zosilňovač. Vďaka tomu je zvuk dostatočne silný na to, aby ozvučil exteriér ale aj väčšiu miestnosť v interiéri. Obrovskou výhodou je tiež odolnosť voči vode a prachu v rámci certifikácie IP67 či veľmi odolné šasi. Nechýba ani Bluetooth 5.1, vďaka ktorému sa so svojim telefónom môžete od JBL Flip 6 vzdialiť na niekoľko metrov a aj tak sa nepreruší prehrávanie.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá je pred letom veľmi výhodná. JBL Flip 6 sa normálne predáva za 139 €, avšak vy ho dnes kúpite oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa dá získať len za 99 €, vďaka čomu ušetríte skoro tretinu ceny.

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

JBL Flip 6 sa môže pochváliť aj dlhou výdržou batérie. Jeho akumulátor zvládne hrať až 12 hodín na jedno nabitie, čo je fantastická hodnota ak sa ocitnete na mieste bez pripojenia k elektrine. Na nabíjanie slúži USB-C konektor a aj keď má JBL Flip 6 solídnu konštrukciu a veľkú batériu, jeho váha jemne presahuje iba pol kilogramu!

Súčasťou zariadenia je samozrejme aj podpora funkcie PartyBooster, vďaka ktorej môžete zapojiť viac kompatibilných JBL reproduktorov a tým získať ešte lepší zvuk. Ak sa vám teda JBL Flip 6 páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 99 €. Je to veľmi dobrá voľba, s ktorou máme v redakcii skúsenosti. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  JBL Tune 760NC majú vynikajúci zvuk za ľudovú cenu. Príležitosť na ich nákup by bola škoda nevyužiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -