Pokiaľ uvažujete nad tým, že by sa vám hodil aspoň malý bezdrôtový reproduktor, dnes vám predstavíme zariadenie, ktoré je v tomto smere absolútne dokonalé. JBL Go 3 je k dispozícii po zľave za veľmi výhodnú cenu a ponúka elegantný dizajn, silný zvuk a samozrejme vysokú odolnosť. Neublíži mu voda či náročnejšie zaobchádzanie.

Tento malý prenosný reproduktor váži iba 209 gramov, čo je paradoxne skoro úplne rovnako, než koľko váži iPhone 14 Pro so 6,1″ displejom (206 gramov). Okrem toho má toto zariadenie aj veľmi silný zvukový prejav, vďaka ktorému sa nestratí či už vo väčšej miestnosti, ale ani na pikniku alebo opekače niekde v lese. Veľkou výhodou je v tomto prípade aj odolnosť voči vode vďaka norme IPX7. Ak náhodou JBL Go 3 zmokne alebo ho nedajbože niečím oblejete, je skoro isté, že mu to nespôsobí ujmu.

Keďže ide o produkt od spoločnosti JBL, pravdepodobne nikto z vás neočakáva žiadnu horibilnú sumu. Aj preto nebudeme chodiť okolo horúcej kaše a rovno napíšeme, že v obchode si JBL Go 3 môžete kúpiť za rozumných 44,9 €. Dá sa to však aj lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz kúpite zariadenie už za 34,7 €, čo je pri takejto nízkej cene vcelku slušná úspora.

Využívať budete technológiu Bluetooth 5.1, pričom pripojenie s iOS alebo Androidom môže byť také silné, že sa so zdrojovým zariadením dokážete od reproduktora vzdialiť až na desať metrov. Výdrž batérie dosahuje veľmi slušných 5 hodín.

A aj keď vás celkový výkon 4,2 W vo frekvenčnom rozsahu od 110 Hz do 20000 Hz pravdepodobne neohúri, verte, že vo väčšine prípadoch vám bude plnohodnotne stačiť. Vzhľadom na to, aký je drobný JBL Go 3, je skoro neuveriteľné, čo všetko tento drobec v praxi dokáže.

JBL Clip 4 je o niečo lepší, ale aj drahší 

JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Ak by ste chceli niečo o málo výkonnejšie a schopnejšie, zaobstarať si môžete aj reproduktor JBL Clip 4, ktorý je takou vylepšenou verziou JBL Go 3 s unikátnou karabínou vo vrchnej časti na jednoduchšie prichytenie k batohu alebo čomukoľvek inému.

JBL Clip 4 ponúka o čosi vyšší výkon na úrovni 5 W vo frekvenčnom rozsahu od 100 Hz do 20000 Hz. Rovnako sa môžete tešiť na dvojnásobnú, až 10 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie. Cena pri tom nie je vôbec extrémne vysoká.

Tento reproduktor sa bežne predáva za 64,9 €, avšak vy ho dokážete získať po kliknutí na tento odkaz už za 49 €. Stále je teda dostupný za veľmi výhodné peniaze a je iba na vás, či sa vám jeho nákup oplatí viac alebo menej. Tak do ktorého kompaktného reproduktora pôjdete radšej vy?

Prečítajte si tiež  Obrovský 75" televízor od TCL zoženiete na Alze v zľave. Má technológiu QLED, podporuje 4K a tiež 144 Hz

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -