Blíži sa leto a s ním aj množstvo zábavy, ktorá sa bude odohrávať na všemožných párty či už vnútri, alebo vonku. Pokiaľ si chcete užiť každú akciu s tým najlepším možným zvukom, zaobstarať by ste si mali reproduktor JBL PartyBox 110. Má extrémny výkon a teraz ho môžete kúpiť výhodnejšie. Určite to nebudete ľutovať.

Aktívny Bluetooth reproduktor, ktorý dosahuje až 160 W a frekvenčný rozsah od 45 Hz do 20000 Hz ponúka možnosť ovládania cez iOS alebo Android zariadenie a vstavaný akumulátor s veľmi slušnou, až 12 hodinovou výdržou batérie. Nemusíte ho mať teda neustále v elektrike, nakoľko fungovať dokáže aj bez zdroja. Rovnako má k dispozícii možnosti pripojenia cez 3.5 mm jack, USB kľúč a samozrejme Bluetooth 5.1. Neublíži mu ani voda.

Cena za tento reproduktor sa bežne pohybuje na hranici 400 €, čo je vzhľadom na jeho technológie úplne adekvátna čiastka. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz objavíte ponuky, kde stojí 325 €. Vďaka tomu na jeho nákupe veľmi slušne ušetríte.

JBL PartyBox 110
Zdroj: JBL

Zariadenie má aj zvýšenú vodeodolnosť vďaka norme IPX4, takže sa nemusíte báť, keď ho trafí šplechnutie z bazéna, alebo naň vonku začne pršať. Taktiež má štýlový dizajn a svietiace efekty, čo doplní celú atmosféru zábavy. Azda jedinou nevýhodou tohto zariadenia je vysoká váha, nakoľko tá dosahuje takmer 11 kilogramov.

JBL má menšiu a lacnejšiu alternatívu s brutálnym výkonom 

JBL PartyBox Encore Essential
Zdroj: JBL

Našťastie ale existuje alternatíva s názvom JBL PartyBox Encore Essential, ktorá je síce menšia, no stále dostatočne výkonná a zároveň výrazne lacnejšia. Zariadenie dosahuje výkon až 100 W, 6 hodinovú výdrž batérie, rovnako má všetky možné pripojenia, vodeodolnosť IPX4 či svetelné efekty. Jeho váha je však polovičná a to necelých 6 kilogramov. No a cena?

JBL PartyBox Encore Essential sa štandardne predával za 299 €, no po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 220 €. Oproti väčšiemu modelu JBL PartyBox 110 teda čo to ušetríte a stále budete mať zariadenie s vysokým výkonom, ktoré bude schopné roztancovať celú párty.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Prečo je iPhone 13 po zľave tou najlepšou voľbou pre vás? Tu je odpoveď
Môže ťa zaujímať
- Reklama -