Pokiaľ si chcete zaobstarať bezdrôtové slúchadlá, k dispozícii máte hneď niekoľko modelov, do ktorých sa oplatí investovať. Nie každému musia nutne vyhovovať AirPods Pro 2 a preto sa pozerá po inom zariadení od inej značky. No a presne pre takýchto zákazníkov sú pripravené JBL Tour Pro 2, ktoré majú dotykový displej a vďaka zľave na nich slušne ušetríte.

JBL Tour Pro 2 patria medzi vlajkovú loď ponuky výrobcu, čo sa týka kompaktných bezdrôtových slúchadiel. Aj preto sa nemôžeme čudovať, že disponujú ergonomickým dizajnom so štupľami a uzatvorenou konštrukciou, v ktorej sa nachádzajú výkonné, až 10 mm meniče. Okrem toho je tu aj výborne vyladená technológia ANC – aktívne potláčanie okolitých zvukov či známa funkcia Ambient Sound.

Samotné JBL Tour Pro 2 sú v podstate priamym konkurentom pre AirPods Pro 2, od čoho sa odvíja aj cena. Zariadenie sa štandardne predáva za cca 280 €, čo nie je málo peňazí. Dobrou správou, ale je, že teraz ho môžete získať v zľave už za 245 €, čo sa z nášho pohľadu určite oplatí.

Len pre porovnanie, konkurenčné AirPods Pro 2, ktoré majú USB-C konektor kúpite po kliknutí na tento odkaz najlacnejšie od 278 €, takže sú ešte drahšie. A pri JBL Tour Pro 2 vás nesklame ani hardvérová výbava.

JBL Tour Pro 2 majú plno technologických inovácií 

JBL Tour Pro 2
Zdroj: YouTube / TechLine (snímky obrazovky)

Výrobca do slúchadiel zakomponoval kvalitné mikrofóny a veľký akumulátor, vďaka ktorému sa zariadenie dočkalo dlhej výdrže batérie na jedno nabitie. JBL Tour Pro 2 tak zvládnu fungovať až 40 hodín v kuse, čím prekonávajú aj spomínané AirPods Pro 2. Nabíjajú sa cez USB-C.

Toto všetko napriek tomu, že ich nabíjacie puzdro ponúka aj dotykový displej, cez ktorý si viete slúchadlá nastavovať, prispôsobovať a ovládať.

JBL Tour Pro 2 majú aj vlastnú aplikáciu pre operačné systémy iOS a Android a k zariadeniam sa pripájajú vďaka modernému štandardu Bluetooth 5.3. Ak teda máte záujem o moderné bezdrôtové slúchadlá a nechcete AirPods, toto je fantastická alternatíva, ktorá si určite zaslúži vašu pozornosť. Veríme, že veľa z vás sa odhodlá k jej nákupu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple dnes fanúšikom umožní vyskúšať sušienky Teda Lassa ale aj získať uterák zadarmo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -