Ku kvalitnej hudbe patria aj dobré slúchadlá. Na trhu je široký výber produktov, v ktorých sa môže byť problém zorientovať. Dnes vám predstavíme zariadenie JBL Tune 760NCm, ktoré so svojimi 40 mm meničmi dokonalo spĺňa heslo „veľa muziky za málo peňazí„. Teraz ho navyše zoženiete v slušnej zľave.

JBL Tune 760NC boli vyrobené v špeciálnej forme, vďaka čomu vám sadnú na uši ako uliate. Navyše majú úplne uzavretú konštrukciu, vďaka čomu nebude vaše okolie počuť, čo si práve púšťate. Ako uvádza výrobca, slúchadlá sú vhodné do práce, na oddych ale aj na hranie počítačových hier. JBL Tune 760NC obsahujú Bluetooh 5.0 a rovnako podporujú ANC (aktívne potláčanie hluku). Nech už sa budete nachádzať kdekoľvek, nebudete rušení.

Čo sa týka ceny, tak tá je z nášho pohľadu nastavená veľmi férovo. Štandardne sa totiž JBL Tune 760NC predávajú za 130 €, čo je zhruba rovnako, za koľko kúpite úplne najdostupnejšie AirPods 2. generácie (po zľave). Ešte lepšie ale je, že po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 100 €, vďaka čomu slušne ušetríte. A aj keď máme AirPods úprimne radi, určite vám nedokážu poskytnúť takú úroveň zvukového zážitku, ako práve JBL Tune 760 NC.

Výdrž batérie JBL Tune 760NC vás ohromí

JBL Tune 760 NC
Zdroj: YouTube / Avvai K (snímka obrazovky)

Obrovskou výhodou pri JBL Tune 760NC je aj výdrž batérie. Výrobca sľubuje, že na jedno nabitie zvládnu fungovať až 50 hodín, čo je absolútne ohromná hodnota.

Len pre predstavu, AirPods musíte nabíjať v puzdre približne raz za 4 – 5 hodín a samotné puzdro zvládne maximálne 24 hodín. Aby sme však boli féroví, v tomto prípade ide o podstatne väčšie slúchadlá, do ktorých sa zmestí mohutnejší akumulátor.

Náhlavné slúchadlá od JBL  kúpite aj za 40 €

JBL TUNE 510BT cena
Zdroj: YouTube / Nehemiah Wootton / JBL (úprava redakcie)

A ak hľadáte len bezdrôtové slúchadlá na každodenné nosenie a príliš si nepotrpíte na dokonalej kvalite hudby, dokážete ušetriť ešte viac. JBL totiž predáva aj zariadenie Tune 510BT, ktoré je v štandardnom predaji dostupné za 50 €, no po kliknutí na tento odkaz nájdete ponuky, kde štartuje na úrovni 40 € a menej eur.

Iste, po zvukovej stránke nepôjde o žiadnu „hitparádu“, no vďaka podpore Bluetooth 5.0 sa môžete tešiť na perfektnú konektivitu a vďaka veľkému akumulátoru až na 40 hodinovú výdrž. A to je veľmi slušný údaj.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -