Spoločnosť JBL má v ponuke množstvo zaujímavých bezdrôtových reproduktorov, z ktorých každý sa hodí na trochu iný účel. Dnes vám ukážeme JBL WIND 3S, ktorého primárne použitie ocenia najmä tí, ktorí radi jazdia na bicykli.

Samotné zariadenie si môžete pripevniť buď na ramenný popruh batohu alebo na riadidlá vášho bicykla. Pomôže vám k tomu jednoduchý mechanizmus, ktorý sa nachádza v jeho zadnej časti. JBL WIND 3S prináša samozrejme výborný zvuk, ktorý je sprevádzaný vysokou odolnosťou vďaka spĺňaniu normy IP67. No a cena? Toto zariadenie nie je lacné ale ani extra drahé. JBL WIND 3S stojí na Slovensku 79,99 €, čo sa vám môže zdať vzhľadom na jeho rozmery celkom dosť.

Na druhej strane ale netreba zabúdať, že ide o unikátny produkt, ktorý budete u konkurencie hľadať iba veľmi ťažko. Výrobca doň zakomponoval aj dva špeciálne režimy ekvalizéra, medzi ktorými si môžete prepínať v závislosti od toho, či sa práve nachádzate v interiéri alebo exteriéri.

JBL Wind 3S
Zdroj: JBL

Prvým režimom je „Sport“, ktorý lepšie funguje vonku na cestách a druhým zase „Bass“, ktorý môžete aktivovať vtedy, keď svoj JBL WIND 3S budete používať doma alebo v akejkoľvek inej miestnosti.

Pokiaľ vás tento šikovný reproduktor zaujal, za najlepšiu cenu na Slovensku ho kúpite po kliknutí na tento odkaz. Netreba tiež zabúdať, že JBL má v ponuke aj množstvo iných reproduktorov v rôznych cenových reláciách, ktoré sú extrémne odolné a dajú sa na niečo pripevniť (napríklad pomocou skoby).

Veľmi dostupným riešením je napríklad populárny JBL Clip 4, ktorý sa na Slovensku predáva od cca 45 €. Rozhodnutie, ktorý reproduktor si napokon vyberiete nechávame samozrejme na vás.

JBL Clip 4
Zdroj: JBL

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 16: Cena, dátum predstavenia a všetko čo zatiaľ vieme (AKTUALIZOVANÉ 15.6.2024)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -