Pokiaľ si chcete zaobstarať kvalitný bezdrôtový reproduktor, ktorý bude disponovať silným zvukom, vysokou odolnosťou a dlhou výdržou batérie na jedno nabitie, JBL Xtreme 3 je pre vás, ako stvorený. Neublíži mu ani voda a navyše sa ľahko prenáša z miesta na miesto. Tento fantastický produkt, ktorý je na Slovensku veľmi populárny teraz môžete kúpiť v zľave. Vydrží vám roky.

JBL Xtreme 3 je vybavený špičkovým zvukovým systémom JBL ProSound a v jeho útrobách nájdete vyvážené reproduktory, ktoré vám dokážu sprostredkovať kvalitné stredy, výšky aj basy. Všetko pri maximálnom výkone až 50 W vo frekvenčnom rozsahu od 53,5 Hz do 20 kHz. Výhodou reproduktora je tiež jeho solídna konštrukcia, ktorej vďaka norme IP67 neublíži voda ani prach. JBL Xtreme 3 je vďaka tomu vhodný na letnú zábavu pri bazéne, ale aj zimnú lyžovačku na chate.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá je momentálne veľmi výhodná. JBL Xtreme 3 sa síce štandardne predáva za 329 €, no vy ho teraz môžete získať skoro o tretinu lacnejšie. Reproduktor sa po kliknutí na tento odkaz predáva už za 228,9 €. A to je ponuka, nad ktorou sa už určite oplatí porozmýšľať. Len vám odporúčame nerozmýšľať príliš dlho, lebo aktuálne zľavy môžu byť časovo, alebo „skladovo“ obmedzené.

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / Pasha Es (úprava redakcie)

Medzi ďalšie benefity JBL Xtreme 3 môžeme zaradiť akumulátor s kapacitou až 5 000 mAh, ktorý sprostredkuje 15 hodinovú výdrž batérie na jedno nabítie. To prebieha cez štandardný USB-C kábel.

Fanúšikov technológií tiež poteší, že zariadenie má k dispozícii Bluetooth 5.1 a taktiež podporuje funkciu PartyBoost. Pomocou nej si viete zapojiť dva a viac kompatibilných reproduktorov od JBL do jedného prehrávania.

Lacnejšou alternatívou je fantastický JBL Charge 5 

Ak sa vám zdá JBL Xtreme 3 príliš veľký, ťažký, drahý, alebo len zbytočne výkonný, našťastie existuje alternatíva, ktorú viete kúpiť ešte výhodnejšie. Tou je populárny JBL Charge 5, ktorý má taktiež fantastický zvuk a dokonca aj dlhšiu výdrž batérie.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / See Rooster Tech (úprava redakcie)

JBL Charge 5 má k dispozícii výkon na úrovni 40 W a taktiež technológiu Bluetooth 5.1. Rovnako sa vďaka norme IPX7 nebojí vody a jeho výdrž batérie je vďaka 7 500 mAh akumulátoru ešte dlhšia – dosahuje až 20 hodín na jedno nabitie.

Keď sa potom dostaneme k cene, JBL Charge 5 sa štandardne predáva za 179 €, avšak vy ho dnes po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť už za 130,5 €. Ide o jeden z najpopulárnejších prenosných reproduktorov v našich končinách. Aj preto sme si istí, že jeho výberom neurobíte krok vedľa.

Prečítajte si tiež  Resident Evil 4 mieri na iPhone 15 Pro: Cena bude extrémne vysoká

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -