Na trhu s bezdrôtovými reproduktormi je veľa produktov, ktoré si môžete kúpiť za zaujímavé ceny. Jedným z nich je aj JBL Xtreme 3, ktorý je vo svete známy pre svoj mimoriadne silný a kvalitný zvuk a taktiež ďalšie benefity, akými sú odolnosť voči vode či dlhá výdrž batérie na jedno nabitie. Toto zariadenie kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu. Jeho výberom nič nepokazíte.

Reproduktor JBL Xtreme 3 sa spolieha na technológiu JBL ProSound, ktorá sa v praxi zameriava na vyvážené výšky, stredy, ale aj basy. Zariadenie pracuje vo frekvenčnom rozsahu od 53,5 Hz do 20 kHz a jeho maximálny výkon dosahuje veľmi slušných 50 W. To vám bude stačiť nie len v interiéri, ale aj exteriéri. JBL Xtreme 3 je tiež stavaný na veľmi náročnú prevádzku. Má pevnú a veľmi odolnú konštrukciu, ktorú dopĺňa certifikácia IP67. V praxi to znamená, že reproduktoru neublíži voda ani prach.

Čo sa týka ceny, JBL Xtreme 3 je na tom veľmi dobre. Nakoľko ide o trvácne zariadenie, ktoré je poskladané poctivým spôsobom, odpovedá tomu aj jeho cena. Reproduktor sa štandardne predáva za 329 €, avšak vy ho po kliknutí na tento odkaz získate len za 240 €. To je cenový rozdiel presahujúci slušných 80 €.

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / GYMCADDY (úprava redakcie)

Obrovskou výhodou JBL Xtreme 3 je výdrž batérie, ktorú sme spomínali aj vyššie. V útrobách reproduktoru sa skrýva až 5 000 mAh akumulátor, ktorý vám vie ponúknuť extrémnych 15 hodín prehrávania na jedno nabitie. Ak sa teda dostanete na miesto, kde nie je elektrika, prípadne si od reproduktoru zabudnete USB-C kábel, vôbec vás to nebude musieť trápiť. Úplne postačí, keď si ho predtým nabijete.

Medzi ďalšie výhody JBL Xtreme 3 patrí aj podpora technológie Bluetooth 5.1 či funkcie PartyBoost. Tá slúži na to, aby ste mohli bezdrôtovo prepojiť dva a viac kompatibilných JBL reproduktorov do jedného prehrávania. Vďaka tomu získate oveľa silnejší a kvalitnejší zvuk.

JBL Charge 5 je stále dobrá, no výrazne lacnejšia alternatíva 

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Pokiaľ sa vám zdá reproduktor JBL Xtreme 3 zbytočne drahý, výrobca má v ponuke ešte jeden model, ktorý je podobne výkonný a dá sa kúpiť o skoro polovicu lacnejšie. Reč je samozrejme o obľúbenom JBL Charge 5, ktorý pozná snáď každý fanúšik hudby a dobrej zábavy.

Tento ikonický reproduktor nemá výkon na úrovni 50 W, no jeho 40 W je z nášho pohľadu stále veľmi slušných. Aj tu sa môžete spoľahnúť na Bluetooth 5.1 a tiež zvýšenú ochranu voči vode v rámci normy IPX7. Čo je vcelku prekvapivé, lacnejší JBL Charge 5 ponúka ešte dlhšiu výdrž batérie, ako jeho väčší a drahší braček. Konkrétne je to až 20 hodín na jedno nabitie. Nachádza sa v ňom totiž väčší, až 7 500 mAh akumulátor.

Prečítajte si tiež  iPad mini je v slušnej zľave. Miláčika Slovákov získate za výhodné peniaze

No a aká je cena reproduktoru? Viac než dobrá. JBL Charge 5 sa štandardne predáva za 179 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však získate lacnejšie, už za 132 €. To je skoro polovica oproti tomu, čo zaplatíte za JBL Xtreme 3. A presne preto sa nad týmto modelom z nášho pohľadu určite oplatí porozmýšľať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -