S letom je spojená zábava a perfektný zvuk. Dnes si preto ukážeme ďalší reproduktor od spoločnosti JBL, ktorá je na Slovensku veľmi obľúbená pre jej výkonné a cenovo dostupné zariadenia. Konkrétne JBL Xtreme 3 ponúka brutálny výkon aj takmer celodennú výdrž batérie. Bezdrôtový reproduktor získate vo vysokej zľave.

Výrobca sa pri vývoji JBL Xtreme 3 zameral na čo najšpičkovejší zvukový prejav, takže doň zakomponoval aj technológiu JBL ProSound. Tá je zárukou kvalitných basových či výškových tónov, ale aj stredov. JBL Xtreme 3 dokáže prehrávať tóny s frekvenciou od 53,5 Hz do 20 kHz a všetko to môže robiť aj v náročnejších podmienkach, nakoľko je veľmi odolný. Ochrana voči vode a prachu s certifikáciou IP67 zabezpečí, že mu neublíži dážď ani zásah vody z bazéna.

No a cena? Ako už napovedá názov reproduktoru, JBL Xtreme 3 patrí do kategórie tých drahších zariadení. Výrobca ho bežne ponúka od 329 €, čo je zhruba adekvátne jeho výkonu a schopnostiam. Po kliknutí na tento odkaz ale zariadenie kúpite za 258 €, vďaka čomu na ňom ušetríte krásnych 70 €.

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / Pasha Es (úprava redakcie)

Za zmienku stojí aj fakt, že nech už si svoj JBL Xtreme 3 zoberiete kamkoľvek, prakticky vždy sa môžete spoľahnúť na poriadnu výdrž batérie, ktorá dosahuje až 15 hodín nepretržitého prehrávania skladieb.

Reproduktor sa spolieha na technológiu Bluetooth 5.1 a vďaka funkcii PartyBoost si môžete spárovať dva a viac JBL reproduktorov do jedného prehrávania, vďaka čomu získate ešte výkonnejší a dynamickejší stereo zvuk. Oceníte to na každej jednej párty.

JBL Charge 5 ako oveľa dostupnejšia alternatíva 

Aj keď vyzerá JBL Xtreme 3 veľmi lákavo, povedzme si na rovinu, že pre veľa ľudí môže byť takýto vysoký výkon až trochu zbytočný. Našťastie má JBL množstvo iných produktov v rôznych cenových kategóriách, z ktorých si viete vybrať. Napríklad taký JBL Charge 5 ponúka vysoký výkon za veľmi dobrú cenu.

Tá štandardne začína na úrovni 179 €, avšak po kliknutí na tento odkaz získate zariadenie už od 135 €. Môžete sa tešiť na frekvenčný rozsah prehrávania od 65 Hz do 20000 Hz, technológiu Bluetooth 5.1, ochranu voči vode IPX7 a tiež brutálnu výdrž batérie až na úrovni 20 hodín. Za toto všetko zaplatíte v podstate len polovicu.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / See Rooster Tech (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zľava na tento týždeň 17-23.4.2016
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here