S letom je spojená zábava a perfektný zvuk. Dnes si preto ukážeme ďalší reproduktor od spoločnosti JBL, ktorá je na Slovensku veľmi obľúbená pre jej výkonné a cenovo dostupné zariadenia. Konkrétne JBL Xtreme 3 ponúka brutálny výkon aj takmer celodennú výdrž batérie. Bezdrôtový reproduktor získate vo vysokej zľave.

Výrobca sa pri vývoji JBL Xtreme 3 zameral na čo najšpičkovejší zvukový prejav, takže doň zakomponoval aj technológiu JBL ProSound. Tá je zárukou kvalitných basových či výškových tónov, ale aj stredov. JBL Xtreme 3 dokáže prehrávať tóny s frekvenciou od 53,5 Hz do 20 kHz a všetko to môže robiť aj v náročnejších podmienkach, nakoľko je veľmi odolný. Ochrana voči vode a prachu s certifikáciou IP67 zabezpečí, že mu neublíži dážď ani zásah vody z bazéna.

No a cena? Ako už napovedá názov reproduktoru, JBL Xtreme 3 patrí do kategórie tých drahších zariadení. Výrobca ho bežne ponúka od 329 €, čo je zhruba adekvátne jeho výkonu a schopnostiam. Po kliknutí na tento odkaz ale zariadenie kúpite za 258 €, vďaka čomu na ňom ušetríte krásnych 70 €.

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / Pasha Es (úprava redakcie)

Za zmienku stojí aj fakt, že nech už si svoj JBL Xtreme 3 zoberiete kamkoľvek, prakticky vždy sa môžete spoľahnúť na poriadnu výdrž batérie, ktorá dosahuje až 15 hodín nepretržitého prehrávania skladieb.

Reproduktor sa spolieha na technológiu Bluetooth 5.1 a vďaka funkcii PartyBoost si môžete spárovať dva a viac JBL reproduktorov do jedného prehrávania, vďaka čomu získate ešte výkonnejší a dynamickejší stereo zvuk. Oceníte to na každej jednej párty.

JBL Charge 5 ako oveľa dostupnejšia alternatíva 

Aj keď vyzerá JBL Xtreme 3 veľmi lákavo, povedzme si na rovinu, že pre veľa ľudí môže byť takýto vysoký výkon až trochu zbytočný. Našťastie má JBL množstvo iných produktov v rôznych cenových kategóriách, z ktorých si viete vybrať. Napríklad taký JBL Charge 5 ponúka vysoký výkon za veľmi dobrú cenu.

Tá štandardne začína na úrovni 179 €, avšak po kliknutí na tento odkaz získate zariadenie už od 135 €. Môžete sa tešiť na frekvenčný rozsah prehrávania od 65 Hz do 20000 Hz, technológiu Bluetooth 5.1, ochranu voči vode IPX7 a tiež brutálnu výdrž batérie až na úrovni 20 hodín. Za toto všetko zaplatíte v podstate len polovicu.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / See Rooster Tech (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra teraz kúpite za fantastickú cenu. Vďaka zľave ušetríte množstvo peňazí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -