Pokiaľ chcete extrémne výkonný prenosný Bluetooth reproduktor za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip, s ktorým budete dozaista spokojní. JBL Xtreme 3 má kvalitné prehrávanie, odolá vode a okolitým vplyvom a okrem toho ponúkne aj super výdrž batérie za veľmi výhodnú cenu. Jeho nákup dáva zmysel.

Tento reproduktor od renomovaného výrobcu disponuje špičkovým zvukovým systémom JBL ProSound s celkovým výkonom až 50 W vo frekvenčnom rozsahu od 53,5 Hz do 20 kHz. Oceníte tiež solídnu konštrukciu či odolnosť voči vode v rámci normy IP67. Vďaka tomu sa hodí na zimnú lyžovačku, ale aj letné radovánky pri bazéne.

Pokiaľ sa potom pozrieme na cenu, JBL Xtreme 3 sa bežne predáva za pomerne mastných 329 €, avšak to nie je dnešný prípad. Po kliknutí na tento odkaz ho totiž kúpite za 238 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Získate pri tom produkt, ktorý vám vydrží ešte niekoľko dlhých rokov.

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / GYMCADDY (úprava redakcie)

V prípade reproduktoru JBL Xtreme 3 poteší aj veľmi dlhá výdrž batérie na jedno nabitie. Samotný akumulátor má kapacitu až 5 000 mAh vďaka čomu je schopný fungovať približne 15 hodín na jedno nabitie. Na to potom slúži USB-C kábel.

JBL Xtreme 3 sa spolieha na technológiu Bluetooth 5.1 a taktiež podporuje funkciu PartyBoost, s ktorou dokážete zapojiť dva a viac kompatibilných reproduktorov od JBL do jedného prehrávania. Ak sa vám teda JBL Xtreme 3 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 238 €. Ide o veľmi výhodnú ponuku, no rozhodnúť sa musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Huawei Watch GT 2 Pro (46 mm) kúpite za neuveriteľne nízku cenu. Majú titánové telo, kvalitný displej, dlhú výdrž a dajú sa spárovať s iPhonom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -