Ak uvažujete nad tým, že si zaobstaráte prenosný Bluetooth reproduktor s relatívne kompaktnými rozmermi a vysokým výkonom, teraz vám predstavíme jedno riešenie, ktorého nákup dáva zmysel. JBL Xtreme 3 patrí medzi najlepšie produkty výrobcu a predáva sa za mimoriadne výhodnú cenu. Jeho veľkou výhodou je odolnosť, vďaka ktorej vám vydrží dlhé roky aj pri náročnejšom zaobchádzaní.

JBL Xtreme 3 má špičkový zvukový systém JBL ProSound, ktorý ponúka celkový výkon až na úrovni 50 W vo frekvenčnom rozsahu od 53,5 Hz do 20 kHz. Využiť sa tak dá v interiéri, ale pokojne aj v exteriéri na letnú párty pri bazéne. Výrobca tu použil aj pevnú konštrukciu s odolnosťou voči vode a prachu v rámci normy IP67, takže mu neublíži dážď a ani trochu vody z bazéna. Mnohé konkurenčné zariadenia pri takýchto nehodách navždy skončia.

No a keď sa pozrieme na cenu, tá je dnes pri JBL Xtreme 3 viac, ako priaznivá. Hoci sa reproduktor štandardne predáva za 329 €, vy ho dnes po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 229 €, vďaka čomu ušetríte skoro tretinu jeho ceny. Na takto dobre vybavený produkt to vôbec nie je veľa. Navyše ide o zariadenie, ktoré si kupujete na niekoľko dlhých rokov a poslúžiť vám môže pri XY príležitostiach. Aj preto je na Slovensku extrémne populárne.

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / Pasha Es (úprava redakcie)

Aby toho nebolo málo, JBL Xtreme 3 má veľký, až 5 000 mAh akumulátor, ktorý budete nabíjať prostredníctvom USB-C konektora. Vďaka tomu vám vie poskytnúť veľmi dlhú výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dosiahne hravo až 15 hodín používania. To oceníte napríklad na výletoch, kde nie je zdroj elektrickej energie.

V neposlednom rade netreba zabudnúť na prítomnosť technológií Bluetooth 5.1 či PartyBoost, s ktorou dokážete zapojiť dva a viac kompatibilných reproduktorov od JBL do jedného prehrávania. Vďaka tomu získate ešte lepší zvukový zážitok. Ak sa vám teda JBL Xtreme 3 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 229 €. Je to ponuka, ktorá sa skutočne neodmieta.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Rusi spustili objednávky na iPhone 15. Apple ho nestihlo ešte ani predstaviť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -