Bezpečnosť našej domácnosti, víkendovej chaty, alebo firmy či kancelárie je prvoradá. Ak chcete mať prehľad o všetkých neohlásených návštevách a zároveň možnosť, ako ich vyplašiť a všetko sledovať online priamo cez svoj telefón, ste na tom správnom mieste. Bezpečnostná kamera Xiaomi Imilab EC5, ktorá funguje s iOS aj Androidom má perfektnú výbavu a predáva sa za extrémne nízku cenu. Na nákupe ušetríte v podstate polovicu.

Kamera Xiaomi Imilab EC5 natáča 2K HDR video a zároveň ponúka aj funkciu nočného videnia. Aby toho nebolo málo, zariadenie vie tiež fotiť 3 Mpx zábery a dokáže sa otáčať v horizontálnom smere o 350° a vertikálne až o 100°. Vďaka tomuto kamere vôbec nič neunikne. Xiaomi Imilab EC5 má tiež funkciu upozorňovania na netradičné javy. Dokáže to robiť pomocou notifikácie, ktorá vám príde priamo na telefón, ak sa práve nenachádzate doma, na chate, alebo kdekoľvek ju máte umiestnenú.

Koľko, ale takáto zábavka vlastne stojí? Tu prichádza to najväčšie prekvapenie. Možno si poviete, že výrobca si bude pýtať za takto dobre vybavenú kameru pomerne dosť peňazí. Opak je však pravdou. Xiaomi Imilab EC5 sa štandardne predáva len za 99 € s DPH a vy kameru kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 52,59 € s DPH. Lacnejšie a účinnejšie zabezpečenie budete hľadať len veľmi ťažko…

To, čo sme vám pri tom o Xiaomi Imilab EC5 ešte nepovedali je napríklad fakt, že je po celý čas pripojená na internete cez Wi-Fi alebo LAN. Takisto je odolná voči vode v rámci normy IP66 a jej súčasťou je aj hlasná 100 dB siréna či silné LED svetlo. Dokáže vám posvietiť na cestu, ale aj vyplašiť potencionálneho zlodeja z vášho pozemku. Nech už sa teda stane čokoľvek, kamera upozorní vás vo forme notifikácie, ale aj všetkých ľudí, ktorí sa nachádzajú v jej okolí na to, že sa deje niečo podozrivé.

Okrem toho dokáže ukladať všetky záznamy priamo na cloud, alebo na MicroSD kartu, ktorá môže mať kapacitu až 256 GB. Ak sa vám teda toto šikovné zariadenie zapáčilo a chceli by ste si ho zaobstarať, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 52,59 € s DPH. Lacnejšiu alternatívu s podobnými vlastnosťami budete hľadať pravdepodobne dosť ťažko. Nechávame to však na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  PlayStation 5 prichádza s obrovskou aktualizáciou. Čo nové prináša?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -