V dnešnej dobe nás doslova obklopujú inteligentné produkty, ktoré dokážeme ovládať aj cez naše mobilné zariadenia. Výnimkou nie sú ani rôzne typy príslušenstva do kuchyne, kam patrí aj rýchlovarná kanvica Xiaomi Mi Smart Kettle Pro. Toto zariadenie teraz kúpite za výhodnú cenu. Nechýba konektivita s iOS, alebo Androidom.

Kanvica od Xiaomi ponúka celkový objem až 1,5 litra a výrobca na nej použil kvalitný nerezový materiál. Vďaka tomu sa ľahko udržiava aj čistí a zároveň neobsahuje žiadne škodlivé látky. Takisto sa pri jej používaní vyhnete rôznym pachom či pachutiam. Veľkou výhodou je aj elegantný dizajn, ktorý sa hodí do každej domácnosti, či celkový príkon až na úrovni 1 800 W. Ide o štýlového a moderného pomocníka do každej domácnosti.

Čo sa potom týka ceny, tak tá je absolútne vynikajúca. Hoci tento produkt prináša viacero prémiových vlastností, v skutočnosti sa predáva za rozumné peniaze. V čase uvedenia na trh stála Xiaomi Mi Smart Kettle Pro 49,99 €. Dnes na ňu dokonca viete získať príjemnú zľavu a po kliknutí na tento odkaz ju kúpiť už za 41,88 €. Získate tak kvalitný produkt od známeho výrobcu, ktorý vám bude slúžiť niekoľko dlhých rokov. Dajte si však pozor, aby ste si nekúpili lacnejší model so sklenenou konštrukciou (nemá bielu farbu). Ide o inú kanvicu než tú, o ktorej píšeme v tomto článku.

No a čo si môžete na Xiaomi Mi Smart Kettle Pro nastaviť cez svoj iPhone, alebo Android? Je to jednoduché. Do zariadenia si stiahnete aplikáciu od Xiaomi a následne môžete pomocou smartfónu jednoducho nastaviť, na akú teplotu si prajete zohriať vodu (+ zobrazuje aktuálnu teplotu vody). Xiaomi vám dá dokonca aj tipy, napríklad pri akej teplote variť rôzne druhy čajov. Okrem toho si cez túto apku dokážete nastaviť, aby vám kanvica udržiavala určitú teplotu vody až po dobu 12 hodín. Na pripojenie slúži technológia Bluetooth.

Ak sa vám teda Xiaomi Mi Smart Kettle Pro zapáčila a hľadáte inteligentnú kanvicu za rozumné peniaze do svojej kuchyne, kúpou tohto produktu neurobíte krok vedľa. Po kliknutí an tento odkaz ho môžete maž za 41,88 €. Z nášho pohľadu ide o super ponuku, ktorá sa jednoznačne oplatí. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods Max kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu: Majú brutálny zvuk aj nádherný dizajn
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.