Aj keď sa to možno nezdá, HomePod mini je skvelý pomocník do každej domácnosti. Napriek jeho rozmerom dokáže ponúknuť veľmi kvalitné prehrávanie skladieb a hlasová asistentka Siri vám pomôže vyriešiť rôzne problémy.

Má to ale háčik. Na Slovensku sa HomePod mini z oficiálnej distribúcie nepredáva. My sme ale narazili na predajcu, Ktorý ho má skladom a čo je ešte lepšie, reproduktor vám poskytne v zľave. HomePod mini tak získate za vynikajúcu cenu.

- Reklama -

Tá sa bežne pohybuje na úrovni 119 až 129 €, čo môže byť pre niektorých používateľov príliš veľa. Napriek tomu ale existuje autorizovaný predajca, ktorý má reproduktor v ponuke už za necelých 101 €. Na jeho nákupe tak ušetríte cca 20 až 30 € a to sa oplatí.

Zariadenie je k dispozícii vo viacerých farbách, pričom tie sa mierne líšia cenou (rozdiely na úrovni 5 €). HomePod mini má tiež dotykovú plochu na manuálne ovládanie hlasitosti a možnosť spárovania dvoch kusov do jedného prehrávania. Získate tak perfektný zvukový zážitok a zaplatíte len niečo vyše 200 €.

Rovnako tak si svoje HomePody dokážete prepojiť s Apple TV, vďaka čomu získate kvalitné prehrávanie zvukov pri sledovaní filmov alebo seriálov. Ide o jednoduché riešenie, ktoré zvládne nastaviť úplne každý.

HomePod mini
Zdroj: SvetApple

Ak ste teda rozmýšľali nad HomePodom mini, prípadne hľadáte vhodný vianočný darček pre svojho blízkeho, s týmto drobným zariadením určite nič nepokazíte. Je šikovné, dostupné a hlavne inteligentné. Používať ho budete úplne pravidelne.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -