Aj keď sa to možno nezdá, HomePod mini je skvelý pomocník do každej domácnosti. Napriek jeho rozmerom dokáže ponúknuť veľmi kvalitné prehrávanie skladieb a hlasová asistentka Siri vám pomôže vyriešiť rôzne problémy.

Má to ale háčik. Na Slovensku sa HomePod mini z oficiálnej distribúcie nepredáva. My sme ale narazili na predajcu, Ktorý ho má skladom a čo je ešte lepšie, reproduktor vám poskytne v zľave. HomePod mini tak získate za vynikajúcu cenu.

Tá sa bežne pohybuje na úrovni 119 až 129 €, čo môže byť pre niektorých používateľov príliš veľa. Napriek tomu ale existuje autorizovaný predajca, ktorý má reproduktor v ponuke už za necelých 101 €. Na jeho nákupe tak ušetríte cca 20 až 30 € a to sa oplatí. Všetky ponuky na HomePod mini si môžete preveriť tu.

Zariadenie je k dispozícii vo viacerých farbách, pričom tie sa mierne líšia cenou (rozdiely na úrovni 5 €). HomePod mini má tiež dotykovú plochu na manuálne ovládanie hlasitosti a možnosť spárovania dvoch kusov do jedného prehrávania. Získate tak perfektný zvukový zážitok a zaplatíte len niečo vyše 200 €.

Rovnako tak si svoje HomePody dokážete prepojiť s Apple TV, vďaka čomu získate kvalitné prehrávanie zvukov pri sledovaní filmov alebo seriálov. Ide o jednoduché riešenie, ktoré zvládne nastaviť úplne každý. Ak teda máte záujem o HomePod mini, porovnajte si jeho ceny tu.

HomePod mini
Zdroj: SvetApple

Ak ste teda rozmýšľali nad HomePodom mini, prípadne hľadáte vhodný vianočný darček pre svojho blízkeho, s týmto drobným zariadením určite nič nepokazíte. Je šikovné, dostupné a hlavne inteligentné. Používať ho budete úplne pravidelne.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iOS 10.1 sa skutočne oplatí inštalovať!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -