Ak hľadáte spoľahlivé bezdrôtové slúchadlá s fantastickou výdržou batérie, kvalitným prehrávaním skladieb a hlavne prvotriednou kompatibilitou s ostatnými Apple zariadeniami, jednoznačne by ste si mali vybrať základné AirPods 2. generácie, ktoré sú teraz dostupné za výbornú cenu. Zariadenie má všetko, čo budete potrebovať a hlavne si ho zamilujete už od prvých chvíľ, keď si ho budete vkladať do uší.

AirPods 2. generácie sa štandardne predávajú od 149 € čo nie je málo za ten najzákladnejší model. Ak však kliknete na tento odkaz, nájdete ponuky, kde štartujú od 127 €. Veľa slovenských predajcov má klasické AirPods v zľave, pretože už nejde o novinku a ich hodnota logicky klesla. Určite to ale neznamená, že by ste sa im mali vyhýbať.

Slúchadlá majú k dispozícii batériu na 4 – 5 hodín počúvania skladieb a keď sa náhodou vybíjú, v priebehu niekoľkých minút ich môžete nabiť z puzdra, do ktorého ich odkladáte. Práve toto puzdro vám poskytne výdrž až na úrovni 24 hodín bez nutnosti nabíjania káblom. AirPods majú tiež veľmi kvalitné mikrofóny, vďaka čomu sú ako stvorené na telefonovanie a pomocou špeciálneho senzoru vedia zistiť, či ich máte alebo nemáte vložené v ušiach. Na základe toho spustia alebo zastavia prehrávanie skladieb.

A ak by ste chceli o čosi modernejšie zariadenie, zaujať vás môžu aj štandardné AirPods 3. generácie. Tie majú o čosi modernejší dizajn, lepšiu výdrž batérie či kvalitnejšie prehrávanie. Ich štandardná cena štartuje na úrovni 189 € no po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete už do 160 €. Ide o príplatok len na úrovni 33 € oproti AirPods 2, takže sa nad AirPods 3 určite oplatí porozmýšľať. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / Alireza Khoddam (úprava redakcie)

Kúpite si kvalitné ochranné púzdro na AirPods od Loopi

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Pokiaľ si kúpite bezdrôtové slúchadlá AirPods od spoločnosti Apple, nezabudnite si ku ním zaobstarať aj kvalitné príslušenstvo z e-shopu Loopi.sk. Nájdete tu farebné silikónové puzdra s oceľovou skobou a pútkom len za 9,99 €, pričom platbu môžete uskutočniť aj cez Apple Pay.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple práve na Slovensku začalo predávať Apple Watch Ultra. Ich cena je poriadne vysoká
Môže ťa zaujímať
- Reklama -