Ak hľadáte na Netflixe niečo nové s vynikajúcim hodnotením a zároveň sa chcete dobre zasmiať, streamovacia služba sprístupnila nový komediálno-dramatický seriál Beef (Ve při). Ako informuje portál Ladbible, u kritikov zožal neuveriteľný úspech.

Netflix prišiel s touto nečakane dobrou novinkou ešte minulý týždeň vo štvrtok, pričom divákom sprístupnil hneď všetkých 10 epizód.

Už v priebehu niekoľkých dní sa o seriáli začalo písať v médiách a absolútne prekvapenie nastalo vtedy, keď sa ukázalo, že na stránke Rottentomatoes dosiahol 99 % hodnotenie od kritikov a 93 % hodnotenie od divákov.

Nový seriál sleduje konflikt dvoch hlavných postáv Dannyho a Amy, ktorí majú osobné problémy. Ich spoločné cesty sa pretnú počas nevinného incidentu na parkovisku, na základe čoho vznikne spor, ktorý odhalí ich najtemnejšie myšlienky. Diváci si môžu užiť veľa zábavy, ale aj dramatických situácií.

Ľudia Beef milujú. Vraj sa nepodobá na nič iné

Na sociálnej sieti Twitter sa ku seriálu Beef vyjadrili tisíce fanúšikov, ktorí novú show na Netflixe pozerali hneď od jej sprístupnenia na platforme. Pomerne veľa ľudí pochválilo dej, scenár a tiež celý nápad, ktorý vyznieva originálne a nepodobá sa žiadnemu inému seriálu, aký v poslednej dobe sledovali.

Ak teda chcete vidieť niečo nové, zábavné a tiež trochu dramatické, Beef je pre vás ako stvorený. Keďže dostal takmer stopercentné hodnotenie u kritikov, je skoro isté, že sa bude páčiť aj vám.

Dajte nám vedieť do komentára, či ste ho už videli a ak áno, aký máte na Beef názor. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Netflix výrazne znižuje ceny predplatného. Týkať by sa to malo aj Slovenska
Môže ťa zaujímať
- Reklama -