Už dávno neplatí pravidlo, že dobré inteligentné hodinky sú drahé. Pokiaľ si budete rozumne vyberať, na týchto zariadeniach dokážete veľmi slušne ušetriť. Napríklad také Huawei Watch GT 3 sú dobre vybavené, ponúkajú krásny dizajn, optimálnu výdrž batérie a čo je dôležité, po zľave ich zoženiete naozaj lacno.

Hodinky sa spoliehajú na 1,43″ AMOLED displej (466 x 466 px) okrúhleho tvaru, ktorý má k dispozícii aj funkciu Always-on a 3D zakrivené sklíčko. Samozrejmosťou je dotykové ovládanie či možnosť striedať desiatky ciferníkov. Čo je však oveľa dôležitejšie, Huawei Watch GT 3 ponúkajú aj GPS, meranie tepu, monitoring spánku, oxymeter, barometer či krokomer. Vďaka tomu budú schopné zaznamenávať akúkoľvek vašu aktivitu.

Toto všetko môžete navyše získať za absolútne perfektnú cenu. Zatiaľ čo kedysi sa Huawei Watch GT 3 predávali od cca 269 €, dnes si ich viete po kliknutí na tento odkaz zaobstarať už od cca 199 €. Upozorňujeme však, aby ste si dávali pozor na príliš lacné ponuky (od cca 150 – 200 €). Zvyčajne ide o model Huawei Watch GT 3 SE, ktorý je po technologickej aj vizuálnej stránke lacnejšie spracovaný.

No a čo za 200 € vlastne dostanete? 

Huawei Watch GT 3
Zdroj: 9to5google

Hodinky Huawei Watch GT 3 majú k dispozícii elegantný oceľový rám, ktorý im dodáva určitý punc luxusu. Toto zariadenie je tiež vodeodolné v rámci normy 50 m (5 ATM), vďaka čomu je vhodné napríklad aj na zaznamenávanie tréningov v bazéne. Okrem toho ale Huawei Watch GT 3 zvládajú aj 100 ďalších športov, takže každý jeden z vás si tu určite nájde to svoje.

Výrobca sa tiež chváli, že zariadenie zvládne fungovať až 14 dní na jedno nabitie, čo je samozrejme možné dosiahnuť len v extrémne úsporných podmienkach. Pri bežnom používaní však bez problémov dosiahnete polovičnú výdrž, čo je z nášho pohľadu veľmi uspokojivé. Hodinky sa navyše dajú nabíjať aj bezdrôtovo.

Presné meranie vašej aktivity zabezpečí TruSeen™ 5.0+

Huawei Watch GT 3
Zdroj: 9to5google

Huawei Watch GT 3 majú po vzore Apple Watch aj šikovnú digitálnu korunku a sú známe pre svoje veľmi presné meranie srdcovej aktivity, SpO2, miery záťaže či kvality a dĺžky spánku vďaka modulu inovatívnemu modulu TruSeen™ 5.0+. Hodinky vám tiež vyhodnotia bežecký index, tréningovú záťaž, regeneračnú tepovú frekvenciu, tréningový stres, ako aj úroveň zotavovania.

Zariadenie je samozrejme možné spárovať cez Bluetooth so zariadeniami s operačným systémom iOS aj Android. Ak ho teda chcete získať za perfektnú cenu, po kliknutí na tento odkaz zobrazíte najvýhodnejšie ponuky na Slovensku. Opäť ale upozorňujeme, aby ste si pri nákupe dávali pozor. Model GT 3 je iný, ako model GT 3 SE, ktorý sa predáva o zhruba 50 € lacnejšie!

Prečítajte si tiež  Návod: Ako aktivovať neobmedzené dáta zadarmo od Telekomu?
Huawei Watch GT 3
Zdroj: 9to5google

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -