Spoločnosť JBL patrí medzi najväčších výrobcov slúchadiel či bezdrôtových reproduktorov na svete. Ponúka ich v rôznych prevedeniach, veľkostiach a tiež dizajnoch. Táto firma sa snaží, aby boli všetky jej zariadenia nie len atraktívne a výkonné, ale aby ponúkli aj dostatočnú odolnosť voči vode, pádom a iným nehodám. Presne takýmto reproduktorom je JBL Charge 5, ktorý kúpite v zľave za fantastickú cenu.

Medzi jeho najväčšie prednosti patrí zostava viacerých reproduktorov, ktoré pozostávajú z optimalizovaného meniča s dlhou výchylkou, dvoch pasívnych basových žiaričov a tiež samostatného výškového reproduktoru. Dokopy dáva sústava veľmi slušných 40 W, vďaka čomu vám JBL Charge 5 rozozvučí väčšiu miestnosť, ale aj napríklad dvor alebo záhradu počas rodinnej oslavy. O pripojenie sa stará technológia Bluetooth 5.1.

Čo sa potom týka ceny, aj v tomto smere je JBL Charge 5 veľmi výhodný. Za normálnych okolností sa predáva za 179 €, čo je vzhľadom na jeho funkcie pomerne adekvátna čiastka. Dnes ho, ale po kliknutí na tento odkaz kúpite za 131,4 €, čo je ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Netreba zabúdať, že tento reproduktor vám bude verne slúžiť celé roky. Nie je to teda iba chvíľková zábavka.

Ako sme už naznačili vyššie, JBL Charge 5 nemá iba super zvuk, ale aj vysokú odolnosť voči akýmkoľvek nehodám. Toto zariadenie disponuje odolnosťou voči vode aj prachu v rámci normy IP67 a jeho extrémne odolná konštrukcia zabezpečí, že zariadenie môže prežiť aj nepríjemný pád na zem. Doma však „pokúšať šťastie“ v tomto smere určite neodporúčame.

JBL Charge 5 má extrému výdrž na jedno nabitie 

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / See Rooster Tech (úprava redakcie)

Kapitolou samou o sebe je pri reproduktore JBL Charge 5 akumulátor, ktorý dosahuje kapacitu až 7 500 mAh. Vďaka tejto hodnote je schopný poskytnúť až 20 hodín na jedno nabitie a dokonca vám aj nabije telefón cez vstavaný USB-C port, ak sa vám náhodou niekde na výlete vybije.

Na záver teda môžeme napísať, že JBL Charge 5 je jednak veľmi kompaktný a odolný, ale aj veľmi dobre hrá. Má silný zvuk, fantastickú výdrž batérie a poteší vás ako v súkromnom tak aj v pracovnom živote. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 131,4 €. Tak na čo čakáte? Veď to môže byť super tip na darček pod vianočný stromček.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 16: Cena, dátum predstavenia a všetko čo zatiaľ vieme (AKTUALIZOVANÉ 3.12.2023)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -