Pokiaľ hľadáte spoľahlivú kameru do auta, Lamax T10 je fantastickým riešením, ktoré preferujú mnohí Slováci. Vďaka tejto kamere bude mať dokonalý prehľad o tom, čo sa deje okolo vašeho auta a zároveň získate mnoho ďalších užitočných informácií počas jazdy. Kamera Lamax T10 má totiž k dispozícii integrované GPS s hlásením statických a úsekových radarov. Okrem toho bude po celý čas sledovať vašu trasu a zaznamenávať jazdné štatistiky.

Lamax T10 má tiež vylepšený magnetický úchyt, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché odstraňovanie a nasadenie kamery na svoje miesto. Je to veľmi užitočné, ak chcete kameru pravidelne vyberať z auta, aby sa nestala cieľom zlodejov. Ďalšou skvelou funkciou kamery je veľký 2,45-palcový displej s vysokým jasom, ktorý poskytuje jasný a zreteľný obraz aj pri silnom slnečnom svetle. Menu je kompletne v slovenčine. No a cena? Bežná predajná cena tejto kamery štartuje na úrovni 139,99 € no po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde štartuje na 119 €. Nie je to síce extrémna úspora no aj 20 € sa počíta a v tomto prípade získate veľmi kvalitný produkt dobré peniaze.

Lamax T10 má zabudované Wi-Fi, vďaka čomu sa dá ľahko ovládať pomocou aplikácie vo vašom smartfóne. Ľahko si tak viete prezerať nahrávky priamo na mobilnom zariadení, prípadne ich zdieľať s priateľmi alebo rodinou. Kamera tiež podporuje funkciu Cloud Storage, ktorá umožňuje ukladať vaše nahrávky do online úložiska.

Lamax T10
Zdroj: Lamax

Kamera Lamax T10 poskytuje aj veľmi kvalitné videozáznamy s rozlíšením 4K pri 30 snímkach za sekundu alebo Full HD pri 60 snímkach za sekundu. To zabezpečuje, že vaše nahrávky budú vždy veľmi kvalitné a ľahko na nich odsledujete detaily, ako sú evidenčné čísla vozidiel a podobne. Lamax T10 je za 119 € skrátka ideálna voľba, ktorou určite nič nepokazíte.

Minimálne v našom prípade sa autokamera osvedčila už niekoľkokrát, keď sme vďaka nej dokázali dohľadať vodičov, ktorí nám poškodili pri parkovaní auto. Drobné zariadenie za 119 € vám teda dokáže ušetriť stovky až tisíce eur za opravu. Tak prečo to neskúsiť?

Ešte doplníme, že aby všetko fungovalo absolútne na 100 %, odporúčame si prikúpiť aj zadnú kameru Lamax T10, ktorú zoženiete po kliknutí na tento odkaz len za 29 €. Získate tak dokonalý prehľad nie len o tom, čo sa deje pred vozidlom ale aj za ním. Dokopy za 148 € je to skvelá kombinácia. Rozhodnutie ale nechávame samozrejme na vás.

Lamax T10
Zdroj: Lamax

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -