Pamätáte si na legendárnu sériu Pimp My Ride, ktorá bol na Slovensku známa aj ako „Vytunuj mi fáro“ a pôvodne sa vysielala na MTV? Táto extrémne úspešná relácia zanikla pred sedemnástimi rokmi, no zdá sa, že Netflix sa rozhodol oživiť jej ducha v podobe novej relácie s názvom Resurrected Rides – v českom preklade: „Káry znovu zrozené“.

Pôvodná relácia Pimp My Ride bežala v rokoch 2004 až 2007 a dočkala sa viacerých odnoží, vrátane série venovanej výhradne pickupom. V tej dobe však bola relácia často kritizovaná za údajné falšovanie niektorých prvkov.

Objavili sa dokonca obvinenia, že si MTV prenajímala domy, ktoré mali patriť účastníkom relácie a niektorí z nich tvrdili, že ich autá po kozmetických úpravách prestali fungovať.

Pripravte sa na Resurrected Rides

Nová verzia, Resurrected Rides bude moderovaná komikom a bývalým členom SNL Chrisom Reddom, ktorý spolu s tímom mechanikov prinesie viac humoru a zábavy. Výkonnými producentmi sú Rick Hurvitz a Ari Shofet, ktorí stáli aj za pôvodnou sériou Pimp My Ride.

Resurrected Rides
Zdroj: Netflix

Zachytili sme ducha a vedomosti z pôvodnej série a prepracovali sme ju s novým, vtipným moderátorom, novým obsadením a modernou technológiou,“ povedal Hurvitz. Resurrected Rides prichádza na Netflix 24. júla 2024.

Vo výsledku sa tak dočkáme novej automobilovej show, ktorá poteší každého nadšenca úprav a tuningu a zároveň pripomenie pôvodný formát, ktorý bol veľmi populárny. Uvidíme, aká bude séria Resurrected Rides, no už teraz môžeme napísať, že sa na ňu veľmi tešíme.

Resurrected Rides
Zdroj: Netflix

Dajte nám vedieť do komentára na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, či si myslíte, že táto novinka na Netflixe bude mať podobný úspech ako pôvodná séria Pimp My Ride z rokov 2004 – 2007. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Mapy v iOS 17 dostávajú funkciu, na ktorú sme čakali roky. Konečne dobehli Google Mapy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -