Ak si chcete vychutnať svoje obľúbené skladby vo vysokej kvalite a zároveň hľadáte slúchadlá s ikonickým dizajnom, Marshall Major IV sú pre vás ako stvorené. Toto zariadenie má slušnú hardvérovú výbavu a v zľave sa predáva za extrémne výhodnú cenu. Slušne na ňom ušetríte a dostanete produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko rokov.

Pre tých, ktorí majú radi technické údaje, Marshall Major IV disponujú 40 mm meničmi pracujúcimi vo frekvenčnom rozsahu 20 – 20000 Hz a s citlivosť 99 dB/mW. Slúchadlá sú tiež vybavené technológiou Bluetooth 5.0 a samozrejme spolupracujú s iOS či Android zariadeniami. Za zmienku tiež stojí kompaktný dizajn, ktorý umožňuje Marshall Major IV efektívne zložiť a preniesť ich z miesta na miesto. Koľko však tieto ikonické slúchadlá stoja? Nie sú vôbec drahé.

Výrobca si za Marshall Major IV pýta štandardne 129 €, no vy ich môžete získať za výrazne nižšiu cenu. Po kliknutí na tento odkaz sa predávajú len za 84,9 €, vďaka čomu na nich ušetríte približne 45 €. A to nie je zanedbateľná čiastka. Nevieme však garantovať, dokedy budú slúchadlá dostupné za takto výhodnú cenu. Ak teda budete mať záujem, mali by ste sa poponáhľať.

Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

To, v čom sú Marshall Major IV absolútne bezkonkurenčné je ich extrémna výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje až 80 hodín. Nabíjať ich preto budete veľmi zriedka a poslúži vám na to šikovný USB-C konektor. Pre muzikantov je tu aj 3,5 mm konektor a nechýba ani multifunkčné tlačidlo s ktorým sa dajú preskakovať skladby, alebo ukončovať hovory. Slúchadlá majú na tento účel samozrejme kvalitné mikrofóny.

Ak sa vám teda vydarené Marshall Major IV zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 84,9 €, čo je z nášho pohľadu absolútne vynikajúca cena. Oceníte tiež nízku váhu tohto zariadenia len na úrovni 165 gramov, vďaka čomu vás nebude tlačiť na hlave. To je „skrytý“ benefit týchto slúchadiel, na ktorý veľa ľudí pri nákupe podobného produktu zabúda.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  32" Samsung monitor M8 kúpite vo výraznej zľave. Spolu s Macom mini pochová iMac
Môže ťa zaujímať
- Reklama -