Fanúšikovia prvotriedneho zvuku majú príležitosť na to, aby si kúpili vydarené slúchadlá Bang & Olufsen BeoPlay Portal, ktoré majú všetko, čo od nich budete na dennej báze potrebovať. Sú vybavené výkonným akumulátorom, dokonalým zvukom a po výhodnej zľave aj nízkou cenovkou.

Slúchadlá sú navrhnuté na hranie hier, počúvanie hudby, alebo sledovanie filmov. Vďaka citlivosti 95 dB/mW máte istotu, že sa budete môcť spoľahnúť na prvotriedny a silný zvukový zážitok. Nemusíte pri tom dávať hlasitosť na maximálne hodnoty. Dopomôže tomu aj funkcia ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov), ktorá vás odizoluje od zvyšku sveta. Slúchadlá Bang & Olufsen BeoPlay Portal ponúkajú frekvenčný rozsah od 20 do 22 000 Hz.

Bežná cena týchto slúchadiel štartuje na úrovni 499 €, čo je poriadna pálka. Pravda je však taká, že v dnešnej dobe ich už môžete získať aj oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa predávajú za 227,44 €, čo je viac, ako polovičné cenové zvýhodnenie. Len pre predstavu, za podoné peniaze dnes nekúpite ani AirPods Pro 2. generácie. V tomto prípade môžete mať zariadenie od značky, ktorá sa už roky špecializuje na zvukovú aparatúru.

Bang & Olufsen BeoPlay Portal majú brutálnu výdrž batérie 

Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC
Zdroj: YouTube / AnonimInc / Banf and Oloudsen

O konektivitu sa stará technológia Bluetooth, no využiť môžete aj 1,25 metrový kábel s koncovkou USB-C. Bang & Olufsen BeoPlay Portal sú samozrejme vybavené kvalitným mikrofónom a počas prehrávania podporujú aj priestorový zvuk 7.1 či ponúkajú extrémnu výdrž batérie na jedno nabitie.

Tá dosahuje 42 hodín so zapnutým ANC, vďaka čomu budete dávať svoje slúchadlá na nabíjačku skôr sporadicky.

Ak teda hľadáte špičkový zvuk, luxusný dizajn a kvalitné spracovanie, kúpou Bang & Olufsen BeoPlay Portal určite neurobíte krok vedľa. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za najlepšie ceny na Slovensku s vysokou zľavou. A to by bola škoda nevyužiť.

Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC
Zdroj: Bang & Olufsen

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Garmin Venu 2 sú konkurentom pre Apple Watch. Teraz ich kúpite za fantastickú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -