Nebudeme si klamať, voľba SSD úložiska už pre mnohých používateľov nie je pri výbere počítača, smartfónu alebo tabletu prioritou. Často si kupujeme základné verzie, ktoré nám ako tak stačia, avšak z času na čas ich zaplníme množstvom dát, ktoré by bolo vhodné uložiť niekde na externý disk. Ak hľadáte bezpečné a odolné riešenie, Samsung Portable SSD T7 Touch je pre vás ako stvorený. Po zľave ho kúpite veľmi výhodne a poslúži vám celé roky.

Toto kompaktné zariadenie využíva prenosové rozhranie PCIe NVMe, vďaka čomu zaisťuje sekvenčný zápis / čítanie dát na úrovni až 1 000 / 1 050 MB/s. Rovnako tak je jeho hardvér ukrytý vo veľmi odolnom hliníkovom puzdre, ktoré sa postará o to, aby sa zariadeniu nič nestalo ani vtedy, keď vám padne z výšky 2 metrov. Samozrejme, nasilu sa to určite neoplatí skúšať. V prípade nehody to ale oceníte. V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na bezpečnosť. Tento SSD disk je vybavený 256-bitovým šifrovaním. Odomknúť sa dá buď cez heslo, alebo váš odtlačok prsta!

No a cena? Tá je napriek schopnostiam, odolnosti a bezpečnosti veľmi prívetivá. 2 TB verziu disku totiž Samsung predáva za 234,9 €, avšak vy ju po kliknutí na tento odkaz získate od 165 €. Nezabúdajte, že na toto externé SSD môžete bezpečne uložiť ohromné množstvo fotografií, videí či iných dát. Zároveň platí, že má podobné rozmery, ako kreditná karta: 8,5 x 0,8 x 5,7 cm. Váha zariadenia dosahuje iba 58 gramov.

A ak hľadáte takéto isté SSD, no 2 TB sú pre vás zbytočne moc, Samsung predáva disk T7 Touch aj v menšej 1 TB verzii. Tá sa štandardne predáva za 139,9 €, no po kliknutí na tento odkaz ju môžete získať od 119 €. Otázne však zostáva, či sa vám kvôli cca 45 € oplatí obetovať 1 TB úložiska. Rozhodnutie nechávame na vás.

Samsung SSD disk
Zdroj: Samsung

Za zmienku tiež stojí, že externý disk Samsung Portable SSD T7 Touch ponúka aj sprievodnú aplikáciu, ktorá je dostupná na platformách Windows, MacOS, Android či iOS. Na pripájanie slúži USB 3.2 Gen 2 a USB-C. Je to teda ideálny spoločník za skvelú cenu.

Samsung SSD disk
Zdroj: Samsung

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S24 má byť niečo ako "iPhone s Androidom". Toto je 5 dôvodov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -