Nielen spoločnosť Apple má problémy s utajovaním noviniek, na ktorých aktuálne pracuje. Podobne je na tom aj juhokórejský Samsung.

Ten už o pár mesiacov odprezentuje svoj nový smartfón Galaxy S22 Ultra, ktorý má predstavovať vlajkovú loď ponuky. Vy sa naň môžete pozrieť už dnes vďaka pochybeniu niektorého z pracovníkov.

- Reklama -

Zariadenie, ktoré je vo tmavo šedej farbe stavilo na zaujímavý dizajn. Z bočných strán je jemne zaoblený zatiaľ čo navrchu a spodku môžete vidieť ploché hrany.

Pôvodne sa hovorilo, že Samsung Galaxy S22 Ultra sa bude viac podobať na iPhone 12/13. To sa ale zdá sa nepotvrdilo, pretože tieto zariadenia pôsobia diametrálne odlišným dojmom. To je ale dobré, každé má svoju vlastnú identitu.

Množstvo kamier a integrovaný stylus 

V zadnej časti môžete vidieť niekoľko kamerových modulov, ktoré samozrejme prejdú vylepšením. Juhokórejský výrobca bude chcieť toto zariadenie dostať medzi najlepšie fotomobily sveta. Predpokladáme, že sa mu to vo finále podarí.

Dôležité je tiež spomenúť, že v zariadení sa skrýva dodatočný priestor slúžiaci pre odloženie stylusu. Taktiež je tu nabíjanie cez USB-C či klasický výrez pre prednú kameru vo vrchnej časti obrazovky.

Nakoniec len spomenieme, že Samsung svoj model Galaxy S22 Ultra predstaví spolu s ďalšími a lacnejšími prevedeniami už niekedy začiatkom roka 2022.

Zostaňte teda v pozore a napíšte nám do komentára, či sa vám páči jeho dizajn. Sme zvedaví na všetky vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -