Kompaktný a odolný bezdrôtový reproduktor by mal takto pred letom vlastniť každý. Pokiaľ chcete niečo poriadne štýlové a zároveň s dobrým zvukom, máme pre vás jeden tip. Obľúbený Marshall Emberton II si teraz môžete kúpiť po zľave za super cenu. Zariadenie ponúka vcelku solídnu výbavu.

Reproduktor s celkovým výkonom až 20 W a frekvenčným rozsahom od 45 Hz do 20000 Hz disponuje technológiou Bluetooth 5.1, vďaka čomu sa ľahko pripojí ku vášmu iOS / Android smartfónu, ale aj ku počítaču či akémukoľvek inému zariadeniu. Samozrejmosťou je aj odolná konštrukcia, ktorá spĺňa certifikáciu IP67. Vďaka tomu Marshall Emberton II prežije aj kontakt s vodou a prachom.

No a cena? Marshall Emberton II sa štandardne predáva za 179 €, avšak vy ho dnes viete získať lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa dá kúpiť len za 134,9 €, vďaka čomu na reproduktore krásne ušetríte.

Marshall
Zdroj: Marshall

Čo sa týka výdrže batérie na jedno nabitie, v tomto smere je na tom Marshall Emberton II veľmi dobre. Zariadenie vydrží hrať až 30 hodín, pričom reproduktor podporuje aj funkciu rýchleho nabíjania. Za 20 minút dokážete získať až 4 hodiny prehrávania. Okrem toho sú tu dva 2″ meniče s podporou zvuku True Stereophonic, ktorý je mimoriadne kvalitný.

Zariadenie tiež ponúka možnosť spárovania viacerých reproduktorov do jedného prehrávania, vlastnú mobilnú aplikáciu na pokročilé nastavenia zvuku a aby toho nebolo málo, Marshall Emberton II je vyrobený z recyklovaných materiálov. Ak si ho teda chcete kúpiť, po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 134,9 €. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 2. generácie. Slovenské ceny a dostupnosť na trhu. Prečo je u nás drahší ako USA?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -